امروز جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷
۱۷:۱۵:۰۸ - دوشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۷
گیلانستان گزارش می‌دهد؛
آزادی “میم میم” از زندان و حضور در تجمع ۹دی شهرداری و روبوسی با برخی روحانیون!!
تعدادی از روحانیون بی‌بصیرت که روزگاری با این شخص کلاهبردار ارتباطات تنگاتنگی داشتند، با دیدن یار صمیمی و باوفایشان اشک از چشمانشان بیرون زده و به استقبال وی شتافتند.

به گزارش خبرنگار سرویس سیاسی گیلانستان، فردی سابقه دار و فاسد که در سالیان گذشته مسئولیت دفتر یکی از نهادهای کلیدی و حساس استان را بر عهده داشت و به علت سوء استفاده از جایگاه، تضییع بیت المال، جعل، کلاهبرداری، دزدی از اموال مردم و… راهی زندان اوین و سپس زندان لاکان رشت شده بود، چندی پیش با قرار وثیقه ۲۰ میلیارد تومانی آزاد گردید.

این فرد که معروف به “میم میم” بوده، برای اینکه به مردم نشان دهد از زندان آزاد شده است، روز یکشنبه ۹دی در تجمع مردم شهر در میدان شهدای ذهاب شهرداری شرکت نموده و همراه با مردم شعار مرگ بر فتنه گر نیز سر میداد!!

در این بین تعدادی از روحانیون بی‌بصیرت که روزگاری با این شخص کلاهبردار ارتباطات تنگاتنگ و حشر و نشر زیادی داشتند، با دیدن یار صمیمی و باوفایشان اشک از چشمانشان بیرون زده و به استقبال وی شتافتند و در ملاء عام با وی روبوسی و احوالپرسی نیز نمودند!

گیلانستان در حاضر جهت حفظ آبروی اشخاص، تمایلی به انتشار تصاویر و بردن اسم آن روحانیونِ نان به نرخ روز خور ندارد، اما اگر موعدش فرا برسد و این عزیزان از مفسدین اقتصادی و مالی اعلام برائت نکنند، چهره واقعی آنان را به مردم نمایان خواهیم کرد.

انتهای پیام/

 1. روشن   ۱۳۹۷-۱۰-۱۰  

  حال این م.م. امروز شاهد مثال این ضرب المثله! (آب که سر بالا بره، غورباغه ابوعطاء می خونه!)

 2. ناشناس   ۱۳۹۷-۱۰-۱۰  

  بسیار کار خوبی کرد
  تا کور شود آنکس که نتوان دید

 3. Mahdi   ۱۳۹۷-۱۰-۱۰  

  علی برکت الله

 4. ناشناس   ۱۳۹۷-۱۰-۱۱  

  والا روحانیت زمان م م پناهگاه داشت الان که هیچ

 5. ناشناس   ۱۳۹۷-۱۰-۱۱  

  خدایی آقاست

 6. ناشناس   ۱۳۹۷-۱۰-۱۱  

  شرکت در اجتماع ۹ دی وظیفه هر مسلمان ولایتمداری می باشد‌ بزودی مشخص خواهد‌شد پیروان واقعی امام خامنه ای چه‌ کسانی می باشند در انجام‌ وظیفه تردیدی نیست بلکه در ترک‌ وظیفه باید تردید داشت ضمنا دزد و کلاهبردار و غارتگر اموال مردم‌ چگونه با وثیقه آزاد شده پس حکمی صادر نشده منتها شاید با این مسائ میخواهید از میدان به‌در کنید بسیجی همیشه باید در وسط میدان باشد
  امام خمینی ره

 7. روشن   ۱۳۹۷-۱۰-۱۹  

  اینکه ایشون محکوم نشده پس خلع لباس شدن م.م چه معنای دارد؟ حالا شما ناشناس که معلوم نیست آقا یا خانم هستی حداقل مثل بنده ریا کن! اسم خودت را درست بنویس! ایشون برای ادای تکلیف مجتمع آدینه را باعث آبروریزی نماینده سابق ولی فقیه ( حجت الاسلام قربانی ) را با سوء استفاده ساخته و اینهمه هزینه برای مردم و اعتبار روحانیت درست کردنند؟!


 • آخرین اخبار
 • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تبلیغات چاپ بنــــر تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات