امروز جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷
۱۰:۵۳:۱۷ - یکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶
نماینده مردم رشت در مجلس
اجرای سلیقه‌ای قانون بانکداری تبهری برای مدیران بانک‌ها/ قانون بانکداری کشور نیازمند پالایش است
عضو مجمع نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر پالایش قانون بانکداری کشور گفت: اجرای سلیقه‌ای قانون‌های بانکداری به یک تبهر در مدیران بانک‌ها تبدیل‌شده است و مدیران از یکدیگر در اجرای آن قوانین سبقت می‌گیرند.

به گزارش گیلانستان، محمدصادق حسنی در گفت‌وگو با فارس، بابیان اینکه مشکل نظام بانکی تنها  خلأ بانکی نیست، اظهار کرد: متأسفانه قانون مربوط به بانک داری در کشور تفسیر به رای شده است.

وی با اشاره به مدیریت سلیقه‌ای بانک‌ها در اجرای قانون مربوط به بانکداری افزود: به دلیل تعدد قوانین موجود در بانکداری آن دسته از قوانینی که به نفع بانک‌ها است اجرا و آن‌هایی که به نفع مردم است اجرایی نمی‌شود.

عضو مجمع نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر پالایش قانون بانکداری در کشور گفت: متأسفانه قوانین اجرایی شده از سوی مدیران بانک‌ها سلیقه‌ای شده و این موضوع موجی از نارضایتی‌ها را به راه انداخته است.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی به غیرهمسویی برخی از قوانین موجود و تناقض آن‌ها اشاره داشت و خاطرنشان کرد: اکنون اجرای سلیقه‌ای قانون‌های بانکداری به یک تبهر در مدیران بانک‌ها تبدیل‌شده است و از یکدیگر در اجرای آن‌ها سبقت می‌گیرند.

انتهای پیام/


  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تبلیغات چاپ بنــــر تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات