امروز شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۷
۸:۱۳:۱۱ - سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶
شهردار رشت:
از هر تصمیمی که منطبق بر جریان انقلابی باشد اطاعت میکنیم و حامی رئیسی خواهیم بود
شهردار کلانشهر رشت گفت: قطعا در کناره گیری قالیباف مصلحتی بوده و ما هم به رئیسی رای خواهیم داد.

به گزارش گیلانستان، سید محمدعلی ثابت قدم در گفتگویی با اشاره به حمایت خود از محمدباقر قالیباف، نامزد انصرافی دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت: ما قبلا خط و مسیر خود را در جهت خدمت رسانی به مردم اعلام کرده ایم.

وی در ادمه ضمن تقدیر از رفتار انقلابی قالیباف افزود: ما امروز در ستاد قالیاف حضور یافتیم و از اول نیز با جریان انقلابی هم مسیر بوده ایم.

شهردار رشت در پاسخ به این سوال که آیا دیدگاه شما با رفتار حمایتی قالیباف از حجت الاسلام رئیس یکسان است یا خیر، گفت: هر تصمیمی که منطبق بر جریان انقلابی باشد و کلان نظام بدان پایبند باشند و در راستای منویات رهبری باشد ما نیز از آن اطاعت می کنیم.

ثابت قدم با اذعان به این نکته که ما هم بر تصمیم صاحبنظران قاطعانه پایبند هستیم، اظهار کرد: قطعا در تصمیم قالیباف مصحلتی بوده است.

وی افزود: با توجه به مصلحت اندیشی قالیباف در انتخابات پیش رو ما هم سعی می کنیم از وی اطاعت کنیم و حامی حجت الاسلام رئیسی باشیم.

شهردار کلانشهر رشت به ضرورت حضور حداکثری مردم در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا تاکید کرد و اذعان داشت: رسانه ها کمک کنند تا افرادی عاقل و کسانی که توسعه شهر رشت برایشان مهم است وارد پارلمان شهری شوند./۸دی


  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تبلیغات چاپ بنــــر تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات