امروز چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷
۱۷:۲۴:۱۲ - چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵
انتصابی با زور و فشار/
اسپانسر مالی وکیل الفتنه، معاون یکی از سازمانهای گیلان می شود!
رئیس یکی از سازمان های اقتصادی گیلان به ناچار قرار است یکی از اسپانسرهای مالی نماینده حامی فتنه را به عنوان معاون سازمان خود منصوب نماید تا مورد خشم و غضب این نماینده قرار نگیرد.

به گزارش خبرنگار سرویس سیاسی گیلانستان، شنیده ها حاکی از آن است رئیس یکی از سازمان های اقتصادی و پُر بودجه استان گیلان از ترس اینکه پست و مقام چندین ساله خود را از دست دهد، به ناچار قرار است آقای “خ” یکی از اسپانسرهای مالی نماینده حامی فتنه را به عنوان معاون سازمان منصوب نماید تا مورد خشم و غضب این نماینده قرار نگیرد!!

نماینده مذکور که ید طولایی در دخالت و تعیین تکلیف مدیران استان دارد، با این انتصاب در نظر دارد آقای “خ” را وادار نماید با کمک اصناف و بازاریان استان برای انتخابات آینده جهت رای آوری روحانی و لیست شورای شهر مورد دلخواهش تلاش کنند.

  این انتصاب در حالی قرار است صورت گیرد که پیش از این صلاحیت فرد مذکور از سوی سازمان ها و نهادهای مرتبط برای مسئولیت های کوچکتر نیز تایید نشده بود.

انتهای پیام/

Print Friendly, PDF & Email

 1. ناشناس   ۱۳۹۵-۱۰-۰۲  

  چرا با ابن نماینده و ابن مدیرکل برخورد نمی شود. نماینده ای که باید ناظر بر اجرای قانون باشد خود خلاف میکند و مدیری که برای بقای خود تخلف میکند شایسته مجازات نیستند؟

 2. علی   ۱۳۹۵-۱۰-۰۲  

  آیا برابر اصل تفکیک قوا یک نماینده مجاز است افراد منسوب به خود را به یک مدیر تحمیل کند؟

 3. علی   ۱۳۹۵-۱۰-۰۲  

  باجناق این نماینده در همین سازمان از وزارت دفاع منتقل و یک شبه رئیس یک اداره ستادی شده. اگر آنروز جلوی این نماینده ایستادگی میشد الان جرات چنین کاری را نداشت

 4. مهدی   ۱۳۹۵-۱۰-۰۵  

  شنیده بودیم که در عهد پادشاهان نالایق قاجار برای دریافت حکم ولایات باید مبالقی به پادشاه و درباریان صاحب نفوذ پرداخت می شد کاش این رویه مجدد باب شود.چه اینکه وضعیت موجود بسیار بد تر از آن موقع هست. اینطوری اگه بود حداقل ما کارکنان سازمانها می تونستیم وام بگیریم و روی هم بذاریم ونماینده خودمون رو تعرفه کنیم برای ریاست و معاونت و… اما الان اگه کسی بخواد رییس سازمان بشه باید رای چندین نماینده و … دیگه که نمیشه اسمشونو برد رو داشته باشه و برای ریاست شهرستانها هم که اول نظر نماینده وبعد فرماندار وبعد…. رو باید داشته باشه این فرد لایق می بایست در ابتدا به همه اینها که نظرات وگرایشهای مختلف دارند دروغ بگه که من طبق نظر شخص شما عمل میکنم و بعد از انتصاب برای حفظ این افراد ذی نفوذ باید مرتبا کارچاق کنی داشته باشه.خصوصا اگه سازمان مورد نظر اقتصادی باشه و با مسایلی همچون صنعت و معدن و بازرگانی سروکار داشته باشه.


 • آخرین اخبار
 • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تبلیغات چاپ بنــــر تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات