کد خبر : 49510
تاریخ انتشار : پنجشنبه 14 فروردین 1399 - 21:36

از بین ۱۰۶ نماینده امضاء کننده؛

اعتراض تنها ۳ نماینده گیلان به روحانی پیرامون تبعیض دولت در متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان!+ اسامی

اعتراض تنها ۳ نماینده گیلان به روحانی پیرامون تبعیض دولت در متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان!+ اسامی

بیش از 100 نفر از نمایندگان در نامه‌ای خطاب به رئیس‌جمهور اعتراض خود را نسبت به تبعیض در متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان اعلام کردند.

به گزارش گیلانستان، بیش از 100 نفر از نمایندگان در نامه‌ای خطاب به رئیس جمهور اعتراض خود را به تبعیض صورت گرفته در متناسب سازی حقوق بازنشستگان در بودجه سال 99 اعلام کردند.

در بودجه سال 99 در حالی 10 هزار میلیارد تومان به متناسب سازی حقوق بازنشستگان لشکری و کشوری تخصیص یافته که برای بازنشستگان تامین اجتماعی اعتباری در نظر گرفته نشده است.

 علاوه بر رئیس جمهور این نمایندگان رونوشتی را از این نامه به علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی نیز ارسال کرده‌اند.

از بین ۱۰۶ نماینده مجلس امضاء کننده نامه، تنها نام آقایان مهرداد لاهوتی نماینده لنگرود، منوچهر جمالی نماینده رودبار و اسدالله عباسی نماینده رودسر و املش به چشم می خورد!

متن نامه نمایندگان به رئیس جمهور در اعتراض به تبعیض صورت گرفته در متناسب سازی حقوق بازنشستگان و اسامی امضا کنندگان این نامه به شرح زیر است:

بسمه تعالی

جناب حجت الاسلام دکتر روحانی رئیس جمهور اسلامی ایران

سلام علیکم

خبر اجرای تبصره ١٢ قانون بودجه  سال ٩٩ در خصوص تخصیص 10 هزار میلیارد تومان برای متناسب سازی حقوق بازنشستگان کشوری و لشگری (جدای از اشکالات نحوه اجرا و میزان آن که به موقع ارایه خواهدشد ) باعث خرسندی گردید، اما از این جهت که اشاره ای به اجرای تبصره ٢ همان قانون بودجه نشد، موجبات نگرانی شد.

لذا دستور فرمایید دستگاه‌های ذی ربط در خصوص متناسب سازی حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران کارگران عزیز نیز مستند به ماده ١٢ قانون برنامه، که سه سال است معطل مانده اقدام کنند.

اسامی امضا کنندگان:

  1. حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده شاهین شهر و میمه و برخوار
  2. مهرداد لاهوتی نماینده لنگرود
  3. هادی قوامی نماینده اسفراین، بام و صفی آباد
  4. قلی اله قلی زاده نماینده کلیبر، خدا آفرین، هوراند
  5. سیدجوادساداتی نژاد نماینده کاشان و آران و بیدگل
  6. محمدرضا رضایی نماینده جهرم و خفر
  7. احمدمرادی نماینده بندرعباس، قشم، ابوموسی، حاجی آباد و خمیر
  8. محمدمهدی مفتح نماینده تویسرکان
  9. سیدمحمدباقرعبادی نماینده بیرجند،خوسف و درمیان
  10. اکبررنجبرزاده نماینده اسدآباد
  11. جلال محمودزاده نماینده مهاباد
  12. سیدمرتضی خاتمی نماینده، ماه نشان، ایجرود، قلتوق
  13. قاسم احمدی لاشکی نماینده نوشهر، چالوس، کلاردشت
  14. اصغر سلیمی نماینده سمیرم
  15. سیدجوادحسینی کیا نماینده سنقر و کلیائی
  16. حسن سلیمانی نماینده کنگاور، صحنه، هرسین، بیستون و دینور
  17. محمدقسیم عثمانی نماینده بوکان
  18. حمید بنایی  نماینده گناباد و بجستان
  19. احد آزادیخواه نماینده ملایر
  20. جلیل مختار نماینده آبادان
  21. عزت‌الله یوسفیان ملا نماینده آمل
  22. یعقوب شیویاری نماینده میانه
  23. میر حمایت میرزاده نماینده گرمی
  24. علاءالدین خادم نماینده سپیدان
  25. محمدرضا ملکشاهی نماینده خرم‌آباد و دوره
  26. رسول خضری نماینده پیرانشهر و سردشت
  27. علی بختیار نماینده گلپایگان و خوانسار
  28. خدیجه ربیعی فرادنبه نماینده بروجن
  29. عباس گودرزی بروجردی نماینده بروجرد
  30. سید قاسم جاسمی نماینده کرمانشاه
  31. اردشیر نوریان نماینده شهرکرد، بن و سامان
  32. احمد سالک نماینده اصفهان
  33. سعید باستانی نماینده تربت حیدریه ، زاوه و مه ولات
  34. عباسعلی پوربافرانی نماینده نائین و خور و بیابانک
  35. یوناتن بت کلیا نماینده مسیحیان آشوری و کلدانی
  36. عبدالرضا مصری نماینده کرمانشاه
  37. مجتبی ذوالنور نماینده قم
  38. علی ابراهیمی نماینده شازند
  39. محمدرضا صباغیان بافقی نماینده ابرکوه، بافق، بهاباد، خاتم، مهریز
  40. فریدون حسنوند نماینده اندیمشک
  41. محمد جواد کولیوند نماینده کرج، اشتهارد و فردیس
  42. بشیر خالقی نماینده خلخال و کوثر
  43. حمدالله کریمی نماینده بیجار
  44. سید احسن علوی نماینده سنندج، دیواندره و کامیاران
  45. ابوالفضل ابوترابی نجف آباد، تیران و کرون
  46. محمدعلی پورمختار نماینده کبودر اهنگ و بهار
  47. عبدالله سامری نماینده خرمشهر
  48. جلیل رحیمی نماینده تربت جام، تایباد و باخرز
  49. نصرالله پژمان‌فر نماینده مشهد و کلات
  50. شهرام کوسه غراوی مینودشت و کلاله و مراوه تپه
  51. سید مهدی مقدسی نماینده اراک، کمیجان و خنداب
  52. نبی هزارجریبی نماینده گرگان و آق قلا
  53. محمدرضا نجفی نماینده تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
  54. علی کرد نماینده خاش، میرجاوه، نصرت‌آباد و کورین
  55. نادر قاضی‌پور نماینده ارومیه
  56. سهیلا جلودارزاده نماینده تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
  57. علیرضا محجوب  نماینده تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
  58. سیده فاطمه ذوالقدر نماینده تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
  59. محسن بیگلری نماینده سقز و بانه
  60. ولی ملکی نماینده مشکین شهر
  61. صدیف بدری نماینده اردبیل، نمین، نیر و سرعین
  62. علی اکبری نماینده بجنورد، مانه و سملقان، گرمه، جاجرم و راز و جرگلان
  63. محمدمهدی زاهدی نماینده کرمان و راور
  64. ضیاءالله اعزازی ملکی نماینده بناب
  65. احمد همتی نماینده  سمنان و مهدی‌شهر و سرخه
  66. محمد فیضی زنگیر نماینده اردبیل، نمین، نیر و سرعین
  67. محمد عزیزی نماینده ابهر و خرمدره
  68. احمد امیرآبادی فراهانی نماینده قم
  69. سمیه محمودی نماینده شهرضا و سمیرم سفلا
  70. داوود محمدی نماینده تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
  71. محمد حسینی نماینده تفرش، آشتیان و فراهان
  72. احمد محمدی انارکی نماینده رفسنجان و انار
  73. سید حسین نقوی حسینی نماینده ورامین
  74. علی اسدی کرم نماینده شهربابک
  75.  محسن کوهکن نماینده لنجان
  76. حبیب‌الله دهمرده نماینده زابل، زهک، هیرمند، نیمروز و هامون
  77. کورش کرم‌پور حقیقی نماینده فیروزآباد، فراشبند و قیر و کارزین
  78. حسینعلی شهریاری زاهدان
  79. رضا شیران خراسانی نماینده مشهد و کلات
  80. اکبر ترکی فریدن و فریدونشهر
  81. شهاب نادری پاوه
  82. همایون هاشمی نماینده میاندوآب، شاهین دژ و تکاب
  83. محمدحسین حسین‌زاده بحرینی مشهد و کلات
  84. هاجر چنارانی نماینده نیشابور و فیروزه
  85. محمد خدابخش نماینده الیگودرز
  86. سید کمال‌الدین شهریاری نماینده دشتی و تنگستان
  87. محمد اسماعیل سعیدی نماینده تبریز، آذرشهر و اسکو
  88. مصطفی کواکبیان تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
  89. حسین مقصودی نماینده سبزوار و جغتای و جوین
  90. حسین نیاز آذری نماینده بابل
  91. ناهید تاج الدین نماینده اصفهان
  92. جمشید جعفرپور نماینده لارستان، خنج و گراش
  93. منوچهر جمالی رودبار
  94. عین‌الله شریف‌پور نماینده ماکو و چالدران و پلدشت و شوط
  95. اسدالله عباسی رودسر و املش
  96. تقی کبیری نماینده خوی و چایپاره
  97. محسن علیجانی زمانی تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
  98. زهرا سعیدی مبارکه نماینده مبارکه
  99. ولی‌الله نانواکناری نماینده بابلسر و فریدونکنار
  100. سید محمد بیرانوندی نماینده خرم‌آباد و دوره
  101. مسعود رضایی نماینده شیراز
  102. محمد خالدی سردشتی نماینده لردگان
  103. سید ناصر موسوی لارگانی نماینده فلاورجان
  104. عباس گودرزی بروجردی نماینده بروجرد
  105. علی اکبر کریمی نماینده اراک، کمیجان و خنداب
  106. یوسف داودی نماینده سراب

انتهای پیام/

print
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.