امروز جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷
۱۷:۴۱:۵۵ - دوشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۶
معاون عملیات ناجا در رشت:
امروز در اوج اقتدار هستیم/در حوزه‌های دفاعی صلابت و اقتدار داریم
معاون عملیات ناجا گفت: اگر امروز در اوج اقتدار هستیم و در حوزه‌های دفاعی صلابت و اقتدار داریم به برکت تلاش و مجاهدت‌هایی بوده که در دوران دفاع مقدس جوانان این مرز و بوم از خود نشان دادند.

به گزارش گیلانستان، سردار سیدحسن بتولی عصر امروز در دیدار با خانواده شهید عبادی در رشت با بیان اینکه اگر جوانمردی و پایداری شهدای گرانقدر نبود آرامش و آسایش امروز وجود نداشت اظهار داشت: شهدا در اوج قله‌های افتخار هستند.

معاون عملیات نیروی انتظامی گفت: اگر امروز در اوج اقتدار هستیم و در حوزه‌های دفاعی صلابت و اقتدار داریم به برکت تلاش و مجاهدت‌هایی بوده که در دوران دفاع مقدس جوانان این مرز و بوم از خود نشان دادند.

وی با تاکید بر اینکه شهدا به‌جای شعار دادن به وادی عمل وارد شدند و برای حفظ اسلام مردانه جنگیدند، خاطرنشان کرد: دفاع مقدس، برگ زرینی برای تاریخ ایران زمین است.

سردار بتولی با اشاره به ایستادگی جمهوری اسلامی در مقابل توطئه‌های استکباری بیان داشت: شهدا راه عزتمندی را به ما آموختند و این راه در جمهوری اسلامی ادامه دارد.

سردار میرحیدری فرمانده انتظامی استان گیلان نیز در این دیدار با بیان اینکه خانواده شهدا باید به مقامی که نزد خداوند دارند افتخار کنند افزود: شهادت، اوج تکامل یک انسان است و انسان‌های طالب آزادگی و سعادت باید از شهدا الهام بگیرند.

به گزارش تسنیم، سردار بتولی را در این دیدار، فرمانده انتظامی استان گیلان و جانشین مرکز عملیات بازرسی کل ناجا همراهی کردند.

شهید حسین عبادی سال ۸۴ حین خدمت سربازی در پایگاه عملیاتی نقده، با گلوله منافقین به‌مقام رفیع شهادت نائل آمد./ تسنیم


  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تبلیغات چاپ بنــــر تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات