امروز جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷
۲۲:۴۴:۰۵ - دوشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۴
امکان استیضاح شهردار رشت وجود دارد!
یکی از آفت‌های مدیریتی شهردار رشت این است که در ابتدا خود تصمیماتش را اجرایی می‌کند و بعد می‌خواهد اعضای شورا را با تصمیماتش همراه کند.

به گزارش در گیلان، محمدحسین واثق‌کارگرنیا اظهار کرد: مرکز پژوهش شورای اسلامی یک منبع خوب برای تمام کمیسیون‌ها در راستای اجرای طرح‌ها و پروژه‌های عمرانی، سرمایه‌گذاری و … برای شورای اسلامی شهر رشت است.

وی افزود: با راه‌اندازی دوباره مرکز پژوهش اجرای پروژه‌ها بر اساس پژوهش و تحقیق دقیق و بی‌نقص انجام می‌شود و طرح‌های اولویت‌دار نیز از این مسیر بهتر شناسایی می‌شوند.

عضو شورای اسلامی شهر رشت درباره عملکرد شهردار رشت گفت: زمانی که محمدعلی ثابت‌قدم به عنوان شهردار رشت انتخاب شد اعضای شورا با خصوصیات اخلاقی وی آشنایی داشتند و با توجه به تجربه کاری گذشته برای تصدی شهرداری رشت انتخاب شد.

وی ادامه داد: اگر ثابت‌قدم برخی از حواشی را از اطراف خود دور کند و از انجام مشورت با افراد بیرونی بپرهیزد، توانایی انتخاب شدن به عنوان شهردار منتخب کشور را خواهد داشت‌.

واثق‌کارگرنیا با بیان اینکه شهردار می‌تواند در انجام جابه‌جایی‌ها و اجرای پروژه‌ها با اعضای شورا که آگاه به امور هستند مشورت کند،خاطرنشان کرد: یکی از آفت‌های مدیریتی شهردار رشت این است که در ابتدا خود تصمیماتش را اجرایی می‌کند و بعد می‌خواهد اعضای شورا را با تصمیماتش همراه کند.

وی درباره مسکوت ماندن طرح سئوال از شهردار رشت خاطرنشان کرد: اعتقاد داریم باید فرصت بیشتری به شهردار داده شود تا پاسخگوی سئوالات اعضای باشد اما اگر اعضای شورای شهر رشت به این نتیجه برسند که عملکرد شهردار موجب بروز مشکلاتی برای شهر و شهروندان می‌شود و وی توانایی اجرای پروژه‌های شهری را ندارد ممکن است استیضاح شود./فارس


  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تبلیغات چاپ بنــــر تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات