امروز جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷
۱۰:۱۳:۵۹ - یکشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶
عضو شورای ‌شهر رشت:
انتقال تجربیات شورای چهارم رشت به منتخبین شورای پنجم/ نمایندگانی که سلفی گرفتند باید از ملت عذرخواهی کنند
تک تک نمایندگانی که در این اقدام حضور داشتند باید از ملت ایران اسلامی عذرخواهی کنند و بدانند در قبال رفتارهایی که انجام می دهند شرمنده جوانانی همچون شهید حججی هستند.

به گزارش گیلانستان، عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر رشت گفت: پنج نفر از اعضای شورای چهارم شهر جزو منتخبین شورای پنجم هستند و می توانند از تجربیات چهار ساله خود در راستای توسعه وتعالی هرچه بیشتر رشت استفاده کنند.

فاطمه شیرزاد اظهار کرد: کمیسیونهای شورای رشت طی چهار سال اخیر فراز و نشیبهای فراوانی پشت سر گذاشته اند و طی این مدت لوایح متعددی بررسی و مصوبات خوبی انجام شد.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهید مدافع حرم محسن حججی افزود: این شهید سرافراز قهرمانانه و مظلومانه به شهادت رسید .

شیرزاد با اشاره به اینکه همه ما در مقابل این جانفشانیها مسئوول هستیم تصریح کرد: مسئولان باید حرمت خانواده های شهدا را حفظ کنند و اگر شهدای مدافع حرم نبودند مطمئنا حوادث تلخ وناگوار سوریه و عراق در اینجا نیز تکرار میشد.

وی با ابراز تاسف از اقدام تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در گرفتن عکس سلفی با موگرینی خاطر نشان کرد: تک تک نمایندگانی که در این اقدام حضور داشتند باید از ملت ایران اسلامی عذرخواهی کنند و بدانند در قبال رفتارهایی که انجام می دهند شرمنده جوانانی همچون شهید حججی هستند که از همسر جوان وفرزند خردسالش به منظور دفاع از مرزهای ایران اسلامی و حرم اهل بیت چشم پوشی کرد .

عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهررشت با اشاره به اینکه کمیسیون برنامه و بودجه شورا اقدامات خوبی در حوزه آسیب شناسی مباحث مالی انجام داده است تصریح کرد: ان شاا در شورای پنجم شاهد افزایش رضایتمندی شهروندان در حوزه هایی که نیازمند اصلاحات است باشیم.

انتهای پیام/


  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تبلیغات چاپ بنــــر تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات