امروز جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷
۱۵:۲۲:۵۲ - چهارشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۶
آیت الله پروایی در دیدار با اصحاب رسانه:
اوضاع نابسامان شکایات متعدد از رسانه‌های منتقد را پیگیری خواهم کرد/ اصحاب رسانه عقب نشینی نکنند
نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری گفت: شما خبرنگاران نباید با این حرف‌ و حدیث‌ها عقب نشینی کرده و پا پس بکشید و طبق آیات شریف قرآن کریم، اگر استقامت کنید نتیجه مطلوب حاصل خواهد شد.

به گزارش گیلانستان، آیت‌الله احمد پروایی در دیدار با جمعی از اصحاب رسانه استان گیلان که پیش از ظهر امروز(چهارشنبه) در دفتر وی برگزار شد، با بیان اینکه بیشترین غصه‌ها به دلیل از دست دادن فرصت‌هاست اظهار کرد: باید از این فرصت‌های کوتاه تا پایان ماه رمضان استفاده کنیم.

نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری با تسلیت به مناسبت ایام شهادت حضرت علی (ع) تصریح کرد: حرکت سپاه ایران در دنیا اثبات کرد که ایران اسلامی در اوج عظمت و اقتدار است.

وی با اشاره بر اینکه دشمن خبیث کوردل است افزود: باید فرزندان انقلاب در مقابل این ترقه‌بازی‌های دشمن حرکتی کنند که دشمن طمع نکند.

پروایی با اشاره به بی‌مهری‌هایی که برخی نسبت به شهدای مدافع حرم گفت: امروز همه آحاد جامعه فهمیدند شهدای مدافع حرم مدافع امنیت، انقلاب، نوامیس و حیثیت ما هستند و امروز همه ملت ایران به رشادت‌های این شهدا افتخار می‌کنند.

نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری در رابطه با عید سعید فطر گفت: أنشاءالله عیدی ما فرج امام زمان (عج) و نابودی کامل دشمنان اسلام و انقلاب باشد.

وی تفکر بسیجی را تفکری انقلابی و اسلامی دانست و اظهار کرد: رسانه‌های ما در مقابل دنیای کفر می‌جنگند اگرچه با امکانات کمتر، اما ان تنصرالله ینصرکم، اگر رسانه‌های ما در مسیر خدا حرکت کنند در جنگ نابرابر موفق خواهیم شد.

پروایی خطاب به اصحاب رسانه گفت: اگر امروز روایات زیادی داریم، توسط راویان صورت گرفته است، ناقلان خبر نیز همین مأموریت را دارند، اصلی‌ترین لازمه خبرنگار پایبندی به مکتب اهل‌بیت و قرآن است.

عضو مجلس خبرگان رهبری افزود: ناتوی فرهنگی و جنگ نرم امروز می‌طلبد که هجوم نرمی علیه آن صورت بگیرد و این کار تنها از دست اصحاب رسانه برمی‌آید، خبرنگاری شغلی مقدس است اگر در این چهارچوب قرار بگیرد.

پروایی بابیان اینکه کار خبرنگار کار بزرگی است گفت: خبرنگاری یک شغل دینی است، گاهی یک خبر درست یک امتی را نجات می‌دهد.

وی در پاسخ به ابراز گلایه مدیرمسئول گیلانستان پیرامون اوضاع نابسامان شکایات متعدد نمایندگان و مسئولین دولتی از رسانه‌های منتقد تصریح کرد: این موضوع منحصر به استان گیلان نیست و متاسفانه در کل کشور نیز چنین شرایطی وجود دارد. بنده حتما پیگیری های لازم را در جهت کمک به اصحاب رسانه انجام خواهم داد. شما خبرنگاران نباید با این حرف‌ و حدیث‌ها عقب نشینی کرده و پا پس بکشید و طبق آیات شریف قرآن کریم، اگر استقامت کنید نتیجه مطلوب حاصل خواهد شد.

عضو مجلس خبرگان رهبری شهدای رسانه را مظلوم‌ترین شهدا دانست و افزود: یکی از وظایف رسانه زدودن جهل از جامعه است، بنابراین برای شناساندن این شهدای گران‌قدر باید تلاش کرد.

نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری در پایان خاطرنشان کرد: هرجا احساس کنیم کسی بخواهد خراشی در انقلاب به وجود آورد، مقابلش می ایستیم.

انتهای پیام/


  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تبلیغات چاپ بنــــر تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات