امروز شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۷
۲۱:۰۱:۴۶ - جمعه ۱۶ شهریور ۱۳۹۷
یادداشت/ حسن کربلایی:
اگر فریاد زدن بر سر هم لباسی را بلدید، پس چرا در مقابل جنایات فردی که لباس مقدس پوشید و حقوق آدینه را ضایع کرد، سکوت نمودید؟!
وقتی مجرد نا اهل لباس مقدس پوشید، بر منبر وعظ رفت، قرآن را غلط خواند، حقوق خریداران آدینه ضایع شد، چرا زبان نداشتید و اتفاقا متخلفان مذکور را یاری کردید!؟

به گزارش سرویس یادداشت گیلانستان، حسن کربلایی دبیر حزب موتلفه اسلامی استان گیلان در پی هتک حرمت ۳ روحانی مسئول در همایش بزرگ ائمه جماعات رشت(اینجا را بخوانید) یادداشتی به شرح زیر نوشت:

آقایان یاری، حجازی و تجدد!

چشممان روشن. واقعأ اگر فریاد زدن بر سر یک هم لباس را بلدید، پس چرا در مقابل خیانتها، دزدیها و پلیدیهای برخی متولیان همین مصلی در گذشته های نه چندان دور سکوت کردید؟ چرا در مقابل فتنه های گوناگون فریاد نزدید؟ در برابر برخی دزدان مدیر شده در این استان و برخی اراجیف نماینده مفلوک رشت، زبان در کام فرو بردید؟!

مجرد نا اهل لباس مقدس پوشید، بر منبر وعظ رفت، قرآن را غلط خواند، حقوق خریداران آدینه ضایع شد و جنایات دیگر و زشت کاریهای دفتر و متولی دفتر مقابل ساختمان سازمان تبلیغات استان بر همگان روشن بود.، چرا زبان نداشتید و اتفاقا متخلفان مذکور را یاری کردید!؟ لطفا زبان اعتراض را در مقابل کسانی از دولتمردان که حقوق این مردم را ضایع میکنند، بکارگیرید.

انتهای پیام/

  1. محمد   ۱۳۹۷-۰۶-۲۰  

    احسنت. مرگ بر نان به نرخ روز خوران بویژه افراد مذکور!


  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تبلیغات چاپ بنــــر تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات