کد خبر : 5916
تاریخ انتشار : شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۵ - ۷:۵۷

به استاندار گیلان درخصوص سخنرانی‌های تبلیغاتی و ابهام آمیز مدیرکل سیاسی تذکر می‌دهم

به استاندار گیلان درخصوص سخنرانی‌های تبلیغاتی و ابهام آمیز مدیرکل سیاسی تذکر می‌دهم

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: در مورد سخنرانی‌های مدیران کل استانداری به استاندار گیلان تذکر می‌دهم.

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش گیلانستان، جبار کوچکی‌نژاد در گفت‌وگویی با توجه به اظهارات اخیر مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری گیلان در برخی از سخنرانی‌ها اظهار داشت: سخنان وی دارای ابهامات زیادی است لذا مسئولان دولتی نباید سخنرانی‌های حزبی انجام دهند.

کوچکی نژاد با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه “دولت در فضای انتخاباتی ورود نکند و بیشتر کار و تلاش کند تا مردم اعتماد بیشتری به دولت داشته باشند” افزود: در مورد سخنرانی‌های مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری به استاندار گیلان تذکر می‌دهم.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مدیرکل سیاسی به صورت حزبی در شهرهای مختلف استان سخنرانی می‌کند گفت: مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری افرادی را در شهرهای رودسر و لاهیجان در دستگاه‌های دولتی و در ساعات اداری جمع کرده و سخنرانی تبلیغاتی انجام می‌دهد.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه دولت باید اقدامات خود را در طول این سه سال مطرح کند و این صحیح نیست که دولت گذشته را تخریب کند خاطرنشان کرد: تخریب دولت قبل به نفع دولت کنونی نیست.

وی با توجه به دریافت حقوق‌های نجومی و بیان اینکه تاکنون اقدامی در این مورد انجام نشده و از این جهت از دولت بسیار ناراضی هستیم افزود: بنا بر اظهارات سخنگوی قوه قضائیه، تاکنون هیچ فردی که حقوق نجومی دریافت کرده از سوی دولت به دادگاه معرفی نشده است.

کوچکی نژاد با بیان اینکه دولت باید در مورد فیش‌های حقوقی نجومی شفاف سازی کند چون این نگرانی و حق مردم است گفت: مجلس در این زمینه دارای طرح است ولی دیوان محاسبات و سازمان بازرسی باید ورود کرده و این مهم را شفاف سازی کنند.

نماینده مردم رشت در مجلس با اشاره به اینکه دولت بر علیه نیروهای خود موضعگیری نمی‌کند چون این جرأت در دولت وجود ندارد خاطرنشان کرد: در مورد دریافت فیش‌های حقوقی نجومی تاکنون دو فرد را معرفی و جابه‌جا کردند که به‌طور یقین در پست‌های دیگر از آنها استفاده خواهد شد.

کوچکی نژاد با اشاره به دریافت فیش‌های حقوقی نجومی و اینکه دولت قصد ندارد خود را پالایش کند تصریح کرد: حتی با وجود موضع صریح و مکرر مقام معظم رهبری، برخی از دولتمردان از فیش‌های حقوقی نجومی حمایت کرده‌اند.

وی با تاکید بر اینکه سخنگوی دولت گفته است” افرادی که حقوق‌های نجومی گرفتند جزء نخبگان و افراد شاخص کشور هستند و باید احترام این افراد حفظ شود” اعلام کرد: اکنون مدیرکل سیاسی استانداری گیلان بیان می‌کند که دریافت فیش‌های حقوقی نجومی حق این افراد است.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه افرادی که حقوق‌های نجومی گرفته‌اند، چنین حقی را از کجا برای خود به‌دست آورده‌اند گفت: چگونه برخی از مدیران دولتی دریافت فیش‌های حقوقی را دریافت حق طبیعی مدیران تلقی می‌کنند؟

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این امکان وجود دارد تا در پوشش این سخنان، خود نیز آلوده به این نوع مسائل اقتصادی باشند گفت: دولت باید موارد اینچنینی را شفاف سازی کند اما به‌دلیل عدم شفاف سازی دولت ما باید پاسخگوی مردم باشیم.

وی با اشاره به اینکه مدتی قبل استاندار مطلبی را در مورد فرهنگیان مطرح کرد و من پاسخ دادم و استاندار از این موضوع نگران شد اعلام کرد: مطالبه گری حق مردم است و مردم باید از واقعیت‌ها باخبر باشند.

کوچکی نژاد درباره اینکه مدیرکل سیاسی استانداری گیلان گفته مردم گرایش ۷۰ درصدی به دولت دارند افزود: این آمار و ارقام از کدامین دستگاه نظرسنجی مطرح شده است که ایشان چنین رقمی را مطرح می‌کند؟

نماینده مردم رشت در مجلس با بیان اینکه ارائه آمار توسط مدیرکل سیاسی، تبلیغات دولت است و آماری که در خصوص دولت ارائه شده توهم و دروغ است مطرح کرد: بهتر آنست که با آمارها بازی نکنند و دستگاه‌های مستقل آماری و نظرسنجی نیز به کار خود برسند.

کوچکی نژاد با اشاره به اینکه دولت باید به مردم خدمات رسانی کند چون امسال سال اقدام و عمل است افزود: دولت باید در بحث خدمات دهی به مردم عمل کند چون مردم بهترین قاضی در صحنه‌های سیاسی هستند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولت، آمار و ارقام مربوط به کارهای انجام شده خود را در ۳ سال گذشته به مردم ارائه دهد گفت: دولت آمارهای دقیق و محاسبه شده خود را ارائه کند.

وی با اشاره به اینکه دولت آمارهای خود را در حوزه مسکن و حوزه اقتصاد مطرح کند و بگوید در این زمینه تا چه اندازه رشد داشته است گفت: در حال حاضر رشد در حوزه اقتصادی صفر است و در بحث اشتغال و سبد خانوار نیز عقب نشینی کرده‌ایم.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: دولت به‌جای مطرح کردن اینکه “دیگران زدند، بردند و خوردند” آمار دقیقی از کارهای خود ارائه دهد.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تخریب دولت گذشته شیوه بد و ناپسندی است و دولت کنونی تنها برد خود را کوبیدن دولت گذشته می‌داند گفت: دولتمردان نباید از تخریب دیگران برای پیشرفت کارهای خود استفاده کنند./تسنیم

Print Friendly, PDF & Email
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 1 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۱
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

عیسی مرادبخش جانباز۵۵% شنبه , ۱۰ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۴

سلام شماهااین همه ازفتنه گران می دانیدمی بینیدچراجلوی اینهارونمیگریدمگردر . اسلام باکسی تعارف داریم واقعآاگراینهافتنه گرندمگرحضرت امام نفرمودندمادر نظام جمهوری اسلامی باکسی تعارف ولادرهرلباس وهرپست ومقامی باشد: واقعآ میدانیدکه عده ای لباس جمهوری رابرتن خودکردند طبل دشمن دردست داردباید باگوش آنهاراپیچوندحالادرهرلباس یاپست مقامی باشدچرابایدمن جانباز۵۵% دومیلیون حقوق بگیرم باهفت عایله هنوزخونه ندارم عدهای حقوق چند ده میلیون بگیرندوبچه هاشون راهم بفرستنددرامریکا وآلمان وغیره تحصیل کنندخون شان قرمزتراست مگه امام راحل نفرمودندنگذاریدانقلاب بدست نااحلان ونامحرمان بیفتدازچه می ترسیدبه نظربنده یاخودتان مشکل دارهستیدیادروغ میگویید ازاین دوحالت خارج نیست وسلام علیکم ورحمت الله