امروز جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷
۱۸:۰۰:۵۰ - دوشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۴
تخلف بزرگ دانشجوییِ آقای وکیل الدوله/ انتقال پرونده “دکتری” به پایتخت!
آقای دانشجوی وکیل الدوله طبق کدام تبصره، ماده و مصوبه می تواند دانشگاهش را آنهم در مقطع “دکتری” تغییر دهد؟!

به گزارش خبرنگار سرویس دانشگاه “در گیلان“، در سیستم آموزشی و دانشجویی وزارت علوم قانون مهم و محکمی وجود دارد که دانشجویان مقطع دکتری به هیچ وجه حق انتقال به دانشگاه دیگری را ندارند و این قانون برای همه یکسان و جاری است.

حال شنیده شده است وکیل الدوله ای که دانشجوی دکترای یکی از دانشگاه های شهر می باشد به دلیل ضعف و ناتوانی درسی و معدل پایین خود و همچنین عدم داشتن اساتیدی همسو و ترسو قصد ادامه تحصیل در یکی از دانشگاه های طراز اول پایتخت را دارد!

این فرد که دولت قبل بورسیه اش کرد و امروز هم از منتقدان سرسخت آن دولت است و به یک وکیل الدوله تبدیل شده است، بدیهی است با انتقال پرونده تحصیلی دکترای خود به دانشگاهی دیگر، قانون را زیر پا گذاشته و با تصاحب حق دیگران تخلف آشکاری مرتکب شده است!

سوالی که از مجموعه وزارت علوم و دو دانشگاه مدنظر مطرح می باشد این است که آقای دانشجوی وکیل الدوله طبق کدام تبصره، ماده و مصوبه می تواند دانشگاهش را آنهم در مقطع “دکتری” تغییر دهد؟!

 1. سالار   ۱۳۹۴-۰۶-۲۳  

  آفرین به این وکیل الدوله که به دانشگاه بزرگ تر پیشرفت کرد…

  این آدم قدرت، زور و فشارشو داره توونست
  بقیه افراد هم اگه میتونن برن

  • روشن   ۱۳۹۴-۰۶-۲۴  

   سلام، گفتمان اصلاحات و اعتدال را حال کردید. !!!

 2. جعفر   ۱۳۹۴-۰۶-۲۳  

  واقعا متاسفم برای این جامعه که […] همه چیزو معامله میکنه!! اصلا حمایت ایشان از […] بر سر چه بود؟!! مبارزه با بورس های تقلبی؟!! خودش که یکی از همان ۳۰۰۰ بورسه!! ایشان اصلا کلاسهای دانشگاه را شرکت نکردند و الان اینقدر ادعا دارند!! ای تف به این ارتباطات کثیف!!

 3. عبداللهی   ۱۳۹۴-۰۶-۲۴  

  همه این شخص رو میشناسن که از قدرت خود برای خودش واقوامش چقور سوء استفاده کرده، امیدواریم که شورای نگهبان از ورود چنین افرادی به صحنه انتخابات جلوگیری کنه.

  • گیله مرد با غیرت   ۱۳۹۴-۰۶-۲۶  

   انشاءالله که همینطور میشه، خداقوت بده به مبارزان با ظلم و استبداد


 • آخرین اخبار
 • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تبلیغات چاپ بنــــر تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات