خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
۹۵/۱۰/۱۴ ۰۸:۱۵
شناسه خبر : 7534

تلاش بی فایده ۲ تن از روحانیون گیلان جهت دفاع و تخفیف مجازات آقای م.م در دادگاه تهران!

حضور این دو روحانی با سابقه نه تنها اثرگذار نبوده بلکه با هوشیاری بررسی کنندگان پرونده، مورد ملامت شدید نیز واقع شدند. ...

به گزارش سرویس قضایی گیلانستان، در ماههای گذشته خبر دستگیری یکی از چهره های متنفذ و معلوم الحال که بدون تحصیلات حوزوی و علوم دینی در لباس مقدس روحانیت قرار گرفته بود، موجی از امید در دل مردم انقلابی و دوستداران نظام مقدس اسلامی ایجاد کرد که اقتدار قوه قضائیه در مقابله با متخلفان و منحرفان و سوء استفاده کنندگان از موقعیت به نمایش گذاشته شد.

در این بین بر اساس شنیده ها اخیرا دو تن از روحانیون شناخته شده استان که در دو نهاد مقدس مشغول فعالیت هستند و در دو مسجد مشهور از مساجد شهر رشت به اقامه نماز جماعت نیز می پردازند، بعد از محکوم شدن فرد مذکور، به منظور تطهیر چهره شخص معلوم الحال با عزیمت به تهران و حضور در دادگاه، جهت دفاع و تخفیف مجازات این شخص مطالبی مضحک و غیر واقعی بیان کرده اند که در اخبار تکمیلی متعاقبا اعلام می شود.

جای سوال است که این آقایان کجا می روند؟! فآین تذهبون؟ مگر از گذشته و حال این شخص باخبر نبودند؟ آیا نمی دانند که حضورشان با هدف وساطت و یا شهادت غیر واقع، خدای نکرده موجب بی اعتقادی و بی اعتمادی مردم می شود؟! اگرچه حسب اخبار رسیده حضور این دو روحانی با سابقه نه تنها اثرگذار نبوده بلکه با هوشیاری بررسی کنندگان پرونده، مورد ملامت شدید نیز واقع شدند!!

امید است قوه محترم قضائیه بدون در نظر گرفتن توصیه ها و با اقتدار پرصلابت خود نسبت به بررسی پرونده این شخص اقدام قانونی را به عمل آورده تا عبرتی شود برای کسانی که با ارتباط خود با منابع قدرت و برخی بیوت، به دنبال جعل اسناد و بهره برداری از موقعیت می باشند.

انتهای پیام/

Print Friendly, PDF & Email