امروز جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷
۱۷:۳۹:۱۸ - پنج شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۷
رئيس پليس راهنمايی و رانندگی استان گيلان خبر داد:
توقیف خودرو به رانندگی کودک ۹ساله در رشت!
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گیلان از توقیف خودرو به رانندگی کودک ۹ ساله خبر داد و افزود: ماموران پلیس راهور ضمن متوقف کردن وسیله نقلیه و تماس با والدین وی، کودک را جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی کردند.

به گزارش گیلانستان،سرهنگ محمدرضا محمدی در تشریح خبر توقیف خودرو به رانندگی کودک ۹ساله گفت: در اجرای طرح برخورد با رانندگان متخلف توسط ماموران پلیس رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی، در حین گشت زنی به کودک ۹ ساله‌ای که پشت فرمان یک دستگاه خودروی پژو پارس در حال رانندگی بوده برخورد کردند.

وی افزود: ماموران پلیس راهور ضمن متوقف کردن وسیله نقلیه و تماس با والدین وی، کودک را جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی کردند.

این مقام انتظامی افزود: بر اساس ماده ۲۶ آیین نامه راهور هر کس بخواهد با هر نوع وسیله نقلیه موتوری زمینی رانندگی کند باید گواهینامه متناسب با آن وسیله نقلیه را دارا باشد و با افراد فاقد شرایط برابر قانون برخورد می‌شود.

سرهنگ محمدی در خاتمه از خانواده‌ها خواست، از قرار دادن سوئیچ وسایل نقلیه در دسترس کودکان خودداری کرده و هم چنین باید رفتارهای آنان را در ترافیک مدیریت کنند.


  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تبلیغات چاپ بنــــر تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات