کد خبر : 7467
تاریخ انتشار : پنج شنبه ۹ دی ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۵

حمله به مقر نظامی میدان آزادی در فتنه ۸۸ برنامه‌ریزی شده بود

حمله به مقر نظامی میدان آزادی در فتنه ۸۸ برنامه‌ریزی شده بود

جانشین سپاه محمد رسول الله(ص) تهران گفت: عده‌ای که در فتنه ۸۸ به یک مقر نظامی در نزدیکی میدان آزادی حمله کردند قصد در دست گرفتن سلاح داشتند.

به گزارش گیلانستان ، سردار احمد ذوالقدر در جمع مردم ماسال در مسجد جامع این شهر ‌اظهار داشت: شهدای انقلاب اسلامی و شهدای دفاع مقدس بدون استثنا به گردن ما، این هستی و تک تک موجودات حاضر و آینده حق دارند.

وی با بیان اینکه امام راحل در عصر حاضر با انقلاب اسلامی بعثت جدیدی را به‌وجود آورد تصریح کرد: انقلاب برگ زرینی در عصر حاضر ایجاد کرد و امام(ره) قدرت پوشالی شیاطین و  دروغین قدرت‌های بزرگ را با رحمت و رحمانیت کبریایی خدای تعالی کوچک و حقیر شمرد.

جانشین سپاه محمد رسول الله(ص) تهران رهبر معظم انقلاب را بیرق‌دار به حق انقلاب خواند و اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب، انقلاب را از پیچ و خم فتنه‌ها و تکنیک‌های پیچیده دشمن عبور داد، من شهادت می‌دهم ایشان به همه تاکتیک ‌های دشمن رخنه کرد.

وی افزود: بزرگان آنها شهادت می‌دهند که ما ماه‌ها  اندیشه و طرح‌ریزی می‌کنیم، اما با یک صحبت ایشان اینها نقش بر آب می‌شود. شهدای عزیز ما رفتند تا این عزتمندی و استقلال و شکوه و عظمت تا ابد در تاریخ انقلاب اسلامی باقی بماند.

سردار ذوالقدر عظمت خون هر شهید را به اندازه عالم دانست و تاکید کرد: این شهدا  ارزشمندترین دارایی بشر را تقدیم کرده و از همه چیز خود گذشتند تا این استقلال به‌عنوان اندیشه‌ای جدید برای اداره ملت‌ها در راستای عدالت و تعالی به سمت خدای تبارک تثبیت شود.

وی بابیان اینکه در ۹ دی عملی صالح انجام شد گفت: این گردهمایی نیز کاری مقدس است.  اگر در تاریخ گذشته ملل اسلامی نگاه کنیم شباهت‌های فراوانی را می‌توان یافت و آن این است که اگر مردم با امامشان همراه شوند هیچ قدرت مادی و شیطانی یارای  توانایی با آن ندارد.

جانشین سپاه محمد رسول الله(ص) داشتن امت، دولت و تمدن اسلامی را لازمه شرایط کنونی جامعه دانست و افزود: این آرمانی است که امام بزرگوار با خود آورد. سال‌ها پیش از انقلاب شهید مطهری در عاشورا گفت ای مردم والله اگر امروز حسین ابن علی بود اسرائیل نیز شمر زمانه ما بود.

وی با بیان اینکه انسان بصیر باید با فهم زمان و مکان به موقع عمل کند گفت: اگر شما عمل به موقع انجام دادید جایگاه واقعی‌اش را پیدا خواهد کرد. وقتی امام علی(ع) تنها ماند و امت پشت او ایستادند مردم گفتند مگر علی نماز می‌خواند که در محراب شهید شد؟ ۹ دی نیز یکی از این اقدامات به موقع بود.

سردار ذوالقدر ضمن اشاره به فرمایشان رهبر معظم انقلاب افزود: اگر کسی می‌خواهد ۹دی را مطالعه کند باید به دوم خرداد ۸۸ تا ۲۲ بهمن ۸۸ برگردد. رهبر انقلاب فرمودند این ۸ ماه فصل بزرگی مانند دفاع مقدس است و مردم ما در اقدامی بی‌سابقه در دنیا با حضور ۸۵ درصدی خود پای صندوق های رأی رفتند.

وی ۹ دی باطل السحر تمام جادوهای داخلی و خارجی خواند و گفت: تمام کسانی که در خارج و در داخل  بودند یک روز با یک عمل درست انقلابی حماسه‌ای ماندگار در تاریخ آفریدند و ۹ دی کار خدای تبارک و تعالی بود که با چند ساعت طوفان تمام توطئه‌های داخلی و خارجی برچیده شد و از بین رفت.

جانشین سپاه محمد رسول الله (ص) تهران افزود: جوشش حسین ابن علی(ع)، بصیرت ۸ سال دفاع مقدس و انقلاب اسلامی این بصیرت و آگاهی را بنیان نهاد. شهید فهمیده ۱۴ سال نداشت بلکه ۱۴۰۰ سال داشت. وی تربیت ۱۴۰۰ ساله داشت. چه کسی به‌جز این آگاهی باعث شد آن اقدام به موقع را انجام دهد.

وی با بیان اینکه فتنه‌گران شخصیت‌های ملی شده بودند و در انقلاب نقش و مسئولیت‌های بزرگ داشتند گفت: این افراد به اعتبار مردم و شهدا تبدیل به یک شخصیت مطرح در جامعه شدند. چه شد چه مدل از ژن شیطانی باعث شد کشوری که به برکت مردم و انقلاب در اقصی نقاط دنیا ردپای آن را چه در گفتن و عمل و چه در دفاع و الگو بودن می‌بینیم با پیوند توطئه این خواص و خارجی‌ها به کودتای مخملی دچار شد.

سردار ذوالقدر با بیان اینکه در فتنه ۸۸ عده‌ای برای در دست گرفتن سلاح به یک  پایگاه نظامی در تهران حمله ور شدند تصریح کرد: آیا برای اعتراض به یک موضوع باید به یک مقر نظامی حمله شود؟ اسنادش موجود و مبرهن است. در تهران  ۳۰۰۰ پایگاه مقاومت داریم. چرا میدان آزادی را انتخاب کردند؟

وی با بیان اینکه  عزت مسلمانان در لبنان سوریه و فلسطین به برکت انقلاب اسلامی است اظهار داشت:  به برکت تأسی به خدای تبارک و تعالی در لبنان و فلسطین ۴ نوبت جلوی پیروزی امریکایی ها و اسراییلی ها را گرفتند. کسانی که نمی‌خواستند این مهم به حقیقت بپیوندد آگاه باشند آن کسی که ریشه در اعماق فتنه داشت در دلش شعار نه غزه نه لبنان بود.

جانشین سپاه محمد رسول الله(ص) تهران با اشاره به روایتی از نبی اسلام(ص) افزود: ایشان فرمودند کسی که شب را به گونه‌ای صبح کند که به داد مسلمان دیگر نرسیده باشد مسلمان نیست. ما در دین این خطوط سیاسی را نداریم. مگر برای نبی مکرم اسلام جغرافیایی تعریف شد؟ ما خطوط جنگی و رزمی را به وسیله شهدا از کرخه و کارون  و خرمشهر دورتر بردیم.

وی با بیان اینکه فتنه گران در ۹دی تلاش کردند جبهه را به داخل خانه بکشانند گفت: می‌خواستند آتش را از داخل خانه شعله ور کنند. حمله به پایه و ستون اصلی انقلاب اتفاقی نبود بلکه اقدامی حساب شده بود اما صبر ملت زمانی به پایان رسید که عاشورا به خطر افتاد.

سردار ذوالقدر افزود: ۹ دی چنان جوشید که هیچگاه در طول انقلاب اسلامی و پیش از آن مانندش را نداشتیم. عده‌ای می‌گفتند این راهپیمایی حکومتی بوده است. اینها احمق‌اند  اگر هم حکومتی باشد چه حکومتی می‌تواند ظرف دو روز مردم را سزمان داده و به راهپیمایی بکشاند این که بسیار خوب است اما این حرکت خودجوش مردمی است.

وی با بیان اینکه خبرنگاران خارجی نیز اذعان دارند به‌جز مراسم تشییع امام(ره) هیچگاه چنین حضور پرشوری در ایران ندیده بودند افزود: سابقه نداشت طول و عرض جغرافیای ما در راهپیمایی به این عظمت برسد. هیچکس در خانه نمانده بود چرا که این روشنی به قلب مردم افتاد که انقلاب اسلامی در خطر است.

سردار ذوالقدر گفت:  فکر نکنید با مسلسل و توپ و بازداشت بلکه با طوفان حضور مردم این فتنه از بین رفت. انقلاب ما از نفر و عدد عبور کرده و هرکجای انقلاب نیاز داشت باید حضور داشته باشیم زیرا این تیری به چشم دشمن است.

جانشین سپاه محمد رسول الله(ص) تهران پیروزی حلب را مرهون تاسیس بسیج مردمی توسط شهید همدانی دانست و گفت: امروز  سوریه با ایجاد بسیج مردمی که شهید همدانی در سوریه تشکیل داد نجات یافت. امروز بسیج مردمی در قانون اساسی قرار گرفته و مردم عراق را نجات داد./تسنیم

print

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.