امروز دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
۱۰:۱۸:۳۳ - یکشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۵
سردار علیزاده در گفتگو با گیلانستان:
دستگاه های امنیتی و قضایی گیلان با خاطیان جهاد دانشگاهی برخوردی قاطع کنند/ حرکات جریان نفوذ رصد می شود
رئیس مجمع عالی بسیج گیلان گفت: از دستگاه های امنیتی و اطلاعاتی و دستگاه قضایی و دادستان محترم انتظار داریم که پیگیر چنین اعمال ضد انقلابی باشند تا دیگر شاهد این نوع حرکات دشمن پسندانه در استان نباشیم.

 سردار نظرعلی علیزاده در گفتگو با خبرنگار سرویس سیاسی گیلانستان با اشاره به حواشی اخیر جهاد دانشگاهی گیلان و جمع کردن پرچم آمریکا و اسرائیل از زیر پای دانشجویان اظهار کرد: از اینکه در جهاد دانشگاهی چنین عملی صورت گرفته بسیار جای تاسف است.

رئیس مجمع عالی بسیج سپاه قدس گیلان همچنین افزود: جمع آوری پرچم آمریکای جنایتکار و اسرائیل غاصب از زیرپای دانشجویان به هر دلیلی، چه با دستور و چه بدون دستور نشانگر نفودی است که در مراکز علمی و دانشگاهی صورت پذیرفته است.

وی با تاکید بر اینکه هرکسی آمریکا و اسرائیل را دشمن می داند باید به این عمل اعتراض نماید، تصریح کرد: نیروهای جبهه انقلاب با هشیاری همه حرکات جریان نفوذ را رصد می نمایند.

سردار علیزاده با اشاره به اینکه غربگرایان گیلان را در این زمانها که چهره واقعی خود را نشان می دهند به راحتی می توان شناخت، ابراز کرد: از نیروهای جبهه انقلاب اسلامی در دانشگاه ها اعم از اساتید و دانشجویان انتظار می رود که با انسجام در مقابل این تفکر وابسته و عمل ضد انقلابی، عکس العملی مناسب و انقلابی نشان دهند.

رئیس مجمع عالی بسیج گیلان در پایان ضمن محکوم کردن اقدام اخیر جهاد دانشگاهی اذعان نمود: از دستگاه های امنیتی و اطلاعاتی و دستگاه قضایی و دادستان محترم انتظار داریم که پیگیر چنین اعمال ضد انقلابی باشند و با عوامل آن برخوردی قاطع نمایند تا دیگر شاهد این نوع حرکات دشمن پسندانه در این استان نباشیم.

انتهای پیام/

Print Friendly, PDF & Email


  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
چاپ بنر مفتاح مهد کودک بیان تبلیغات تبلیغات تبلیغات