امروز جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷
۱۳:۳۳:۱۸ - جمعه ۱۹ آذر ۱۳۹۵
شهردار رشت خبر داد
سازماندهی نحوه پرداخت پاداش به مدیران شهرداری رشت/ پیش‌بینی بودجه یک‌میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومانی شهرداری رشت در سال ۹۶
شهردار رشت از ساماندهی نحوه پرداخت پاداش‌های این نهاد خبر داد و گفت: سود و زیان سازمان‌ها در میزان پرداخت پاداش به مدیران شهرداری رشت تاثیر دارد.

به گزارش گیلانستان :سید محمدعلی ثابت‌قدم امروز در گفت‌وگویی با اشاره به مشکل بیمه پرسنل شهرداری رشت اظهار کرد: بخش عمده‌ای از عقب‌ماندگی بیمه پرسنل شهرداری رشت پرداخت شده است.

وی درباره ایجاد کارخانه زباله‌سوز در رشت تصریح کرد: دستگاه زباله در کنار کارخانه کود آلی در جاده لاکان احداث می‌شود و در سراوان بحث سلول دفن بهداشتی زباله در دستور کار قرار گرفته ضمن اینکه بحث تملک حاشیه رودخانه‌های این شهر در دستور کار بوده و اکنون ۱۶ پارک در حاشیه رودخانه ایجاد شده و این روند ادامه می‌یابد.

شهردار رشت درباره موضوع مفقود شدن برخی از پرونده‌های مالی در شهرداری رشت خاطرنشان کرد: پیگیری این موضوع در دستور کار بوده و در زمینه جمع‌آوری شهر نت‌های بانک شهر توافق‌هایی صورت گرفته که آن را به اطلاع شورا می‌رسانم و متعاقب آن تصمیم‌گیری نهایی انجام می‌شود.

ثابت‌قدم با اشاره به اجرای طرح جامع پسماند شهر رشت گفت: در سال ۸۸ طرح جامع پسماند در شهر مطرح شد البته بنده اعتقاد دارم این طرح رویکرد عملیاتی ندارد.

وی به بودجه سال آینده شهرداری رشت اشاره کرد و متذکر شد: بودجه سال آینده شهرداری رشت تا پایان دی ماه سال جاری به صحن شورا ارسال می‌شود و برای سال آینده حدود یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان بودجه پیش‌بینی شده است.

 شهردار رشت به وضعیت پاداش‌های پرداختی به پرسنل این نهاد اشاره کرد و یادآور شد: نحوه پرداخت پاداش‌ها ساماندهی می‌شود و سود و زیان سازمان‌ها در میزان پرداخت پاداش مدیران شهرداری رشت تاثیر دارد.

فارس


  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تبلیغات چاپ بنــــر تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات