امروز جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۷
۱۹:۳۸:۵۸ - سه شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۶
با حضور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان:
سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندر انزلی معرفی شد
“طی آیینی؛ سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرانزلی معارفه شد”

به گزارش گیلانستان،با حضور سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان و جمعی از اعضای هیأت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندر انزلی سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد انزلی؛ معرفی و از تلاش و زحمات دکترعلیرضا اقدامی معافی قدردانی شد.
در این مراسم دکترابراهیم چیرانی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان ضمن قدردانی از تلاش و زحمات علیرضا اقدامی،اظهار کرد:« دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرانزلی از زمان تاسیس خود تا به امروز؛ مسیر رشد و بالندگی را به خوبی طی نموده و در این میان نقش روسای این واحد دانشگاهی انکارناپذیر بوده و با تلاش و زحمات آنان شاهد تحولات زیادی در این واحد دانشگاهی بوده ایم. »
وی با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرانزلی از واحد هایی است که به سرعت و در زمان کوتاهی تبدیل به واحد گردید، تصریح کرد: « لازم است سرپرست جدید این واحد دانشگاهی نیز در طول فعالیت خود از تجارب مدیران سابق استفاده نماید تا همچنان شاهد رشد و بالندگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرانزلی باشیم.»
گفتنی است در این مراسم از زحمات دکتر علیرضا اقدامی معافی تقدیر وحسین شریفی به عنوان سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرانزلی معرفی شد. شریفی عضو هیات علمی گروه علوم سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت بوده که معاونت دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت را در کارنامه کاری خود دارد.
دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرانزلی با حدود۳۸۰۰ دانشجو و ۹۱ عضو هیات علمی در محدوده منطقه آزاد انزلی واقع شده است./آنا

  1. علی   ۱۳۹۶-۱۱-۱۷  

    ما این تغییر را به فال نیک می گیریم امیدواریم در وضعیت فرهنگی و مالی واحد انزلی هم تغییری دیده شود.


  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تبلیغات چاپ بنــــر تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات