امروز جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۷
۱۷:۵۰:۲۲ - یکشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۵
باقری: دعا کنید عاقبت بخیر شوم
عضو شورای رشت راهی سوریه و مدافع حرم حضرت زینب(س) شد
عضو شورای اسلامی کلانشهر رشت گفت: طاقت ندارم ببینم دختر شهید سجاد طاهرنیا یتیم شده است و پدرش درکنارش نیست ولی بنده صحیح و سالم در شهر قدم بزنم.

به گزارش خبرنگار سرویس ایثار و مقاومت “گیلانستان“، حاج محمود باقری خطیبانی از یادگاران ۸ سال دفاع مقدس و عضو شورای اسلامی کلانشهر رشت برای دفاع از حرم حضرت زینب(س) راهی سوریه شد.

ایشان که از سال گذشته برای حضور و کمک در جبهه مقاومت و دفاع از حرم عقیله بنی هاشم ثبت نام کرده بود، سرانجام در این روزهای بعد از عاشورای حسینی و ایام اسارت حضرت زینب(س)، مورد عنایت آن بانوی کریمه قرار گرفت و برای دفاع از حرم طلبیده شد.

باقری خطیبانی در آخرین گفتگویش با خبرنگار گیلانستان اظهار کرد: تحمل ندارم که در این شهر به راحتی قدم بزنم درحالی که چشمم به چشمان فرزندان شهدای مدافع حرم بیفتد. طاقت ندارم ببینم دختر شهید سجاد طاهرنیا یتیم شده است و پدرش درکنارش نیست ولی بنده صحیح و سالم در شهر قدم بزنم.

عضو شورای شهر رشت ادامه داد: از مردم عزیز شهر رشت طلب حلالیت می کنم. امید است این خادم کوچکشان را از دعای خیرشان فراموش نکنند و از خداوند بخواهند در این راه عاقبت بخیر شوم.

تحریریه گیلانستان از پروردگار متعال صحت و سلامتی این عضو خدوم و زحمتکش شورای اسلامی شهر رشت را مسئلت می نماید و آرزو می کند با پیروزی و موفقیت کامل جبهه مقاومت، ایشان برای ادامه خدمت به مردم شهر رشت، به میهن بازگردد.

bagheri2

bagheri4

bagheri3انتهای پیام/


  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تبلیغات چاپ بنــــر تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات