امروز شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۷
۱۷:۵۵:۰۵ - یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی گیلان:
قتل وکیل دادگستری در لنگرود با سلاح شکاری و فرار قاتل! + جزئیات
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان گیلان گفت:‌ یک وکیل پایه یک دادگستری صبح امروز به ضرب گلوله اسلحه شکاری در شهرستان لنگرود به قتل رسید.

به گزارش گیلانستان، سرهنگ محمدرضا جعفری‌ خیرخواه در گفت‌و‌گویی اظهار داشت:‌ صبح امروز یک وکیل پایه یک دادگستری به ضرب گلوله یک اسلحه شکاری در شهرستان لنگرود به قتل رسید.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان گیلان عنوان کرد:‌ مقتوله یک خانم ۴۱ ساله است که بر اثر این حادثه که مقابل دادگستری شهرستان لنگرود اتفاق افتاد به ضرب گلوله اسلحه شکاری مردی ۴۵ ساله به قتل رسید.

جعفری‌ خیرخواه با بیان اینکه هم قاتل و هم مقتوله هر دو اهل شهرستان لنگرود هستند تصریح کرد:‌ قاتل پس از ارتکاب به این قتل، اسلحه خود را در همان مکان رها کرده و در حال حاضر به محل نامشخصی متواری شده است.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان گیلان از تحت تعقیب بودن قاتل توسط پلیس خبر داد و افزود:‌ بنا به گزارشات اولیه علت وقوع این حادثه وجود برخی اختلافات شخصی بین مقتوله و قاتل بوده است اما تحقیقات پلیس برای روشن شدن ابعاد دیگر آن ادامه دارد.

جعفری‌خیرخواه با اشاره به اینکه قاتل، دهیار یکی از روستاهای شهرستان لنگرود است اظهار داشت:‌ در حال حاضر گمانه‌زنی‌های بسیاری در این رابطه جریان دارد اما برای روشن‌تر شدن حقیقت ماجرا باید منتظر تکمیل اطلاعات پلیس در این زمینه باشیم.

انتهای پیام/ تسنیم


  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تبلیغات چاپ بنــــر تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات