امروز پنج شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷
۱۸:۰۴:۱۴ - دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۶
پدر شهید مدافع حرم در گفتگو با گیلانستان:
مدیران فاسد گیلان را باید در نمازهای جمعه مقابل چشمان مردم به شلاق کشاند تا درس عبرتی برای دیگران شود
پدر شهید علیزاده گفت: مردم گیلان انتظار دارند دستگاه قضایی قاطعانه با مدیران ارشد و دلال های فاسد برخورد کند تا ملت مزه عدالت را بچشند.

حجت الاسلام و المسلمین اصغر علیزاده در گفتگو با خبرنگار سرویس قضایی گیلانستان با اشاره به بازداشت های اخیر برخی مدیران ارشد استان گیلان توسط دستگاه قضایی اظهار کرد: متاسفانه جریانی “لیبرال” در جامعه ما حاکم شده است که به هر جنایت و خیانتی ممکن است دست بزنند. وقتی لیبرال در جامعه ای حاکم شود، همفکران آنان نیز در لایه های زیرین و مدیریتی نفوذ می کنند و به دلیل عدم تقوایشان حقوق مردم را پایمال و تضییع می نمایند. قطعا برای چنین مدیریت هایی باید اهرم های نظارتی و برخوردهای قضایی در نظر گرفته شود.

پدر شهید مدافع حرم امیررضا علیزاده با بیان اینکه یقینا تخفیف و تسامح در برخورد با این متخلفین برای مردم قابل قبول نخواهد بود، خاظرنشان کرد: اگر مسئولین محترم قضایی با فساد مدیران برخورد قاطع کنند مردم را همراه خود خواهند دید.

وی با تاکید بر اینکه باید با باندهای اختلاس و حقوق های نجومی به شدت برخورد شود، افزود: امروز اگر قوه قضائیه بین مردم و مسئولین تبعیض قائل شود و مسئولان متخلف و فاسد را مجازات نکند، شاهد نارضایتی ملت از دستگاه قضایی خواهد بود.

این خطیب برجسته گیلانی ادامه داد: مردم گیلان انتظار دارند دستگاه قضایی قاطعانه با مدیران ارشد و دلال های فاسد برخورد کند تا ملت مزه عدالت را بچشند.

حجت الاسلام علیزاده تصریح کرد: مدیران فاسد گیلان را باید در نمازجمعه های استان حاضر نموده و بدون هیچ گونه ملاحظه ای در مقابل چشمان مردم به شلاق بکشانند تا دیگر کسی دست به تخلف نزند و آنان را از مجامع عمومی عبور دهند و بگویند عاقبت و نتیجه سوءمدیریت‌ها این می شود.

وی همچنین ابراز نمود: با این کار سایر مدیران، حساب دستشان می آید و هیچ گاه به خود اجازه چپاول و غارت بیت المال و اموال مردم را نخواهند داد. اگر این نوع برخودها صورت گیرد برای مردم دلگرمی به وجود می آید.

انتهای پیام/

 


  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تبلیغات چاپ بنــــر تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات