امروز چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۷
۱۹:۱۸:۳۲ - پنج شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۵
شهدا شرمنده ایم...
مراسم تشییع شهدا و دریغ از نصب یک بنر خوش آمد گویی/ مسئولین سنگ تمام گذاشتند!! + تصاویر
مراسم تشییع ۲ شهید گمنام امروز پنجشنبه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار سرویس ایثار و شهادت گیلانستان ، مراسم تشییع ۲ شهید گمنام پیش از ظهر امروز (پنجشنبه) همزمان با سالروز شهادت بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا(س) با حضور پرشور مردم شهید پرور شهر رشت ، از دانشگاه آزاد این شهر به سمت مسکن مهر برگزار شد.

علی رغم اینکه مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه رشت باز هم برای شهدا سنگ تمام گذاشتند و برای این دو لاله گلگون کفن، پدری، مادری، برادری و خواهری کردند، اما متاسفانه مسئولین برگزاری این مراسم با عدم فضاسازی مناسب در مسیر تشییع شهدا و محوطه پارک مسکن مهر ، صدای مردم و خانواده های معظم شهدا را در آورده اند!

در طول مسیر و مخصوصا قسمت تدفین این دو شهید گمنام نه تنها فضاسازی مناسب و معنوی در اطراف پارک انجام نشد ، بلکه حتی یک بنر خوش آمد گویی به شهدایی که مهمان شهرمان شده اند، نصب نکردند!

شهرداری رشت هم حتی به خود زحمت زیباسازی معابر و آسفالت مسیر را هم نداد اما در تمام اطلاع رسانی ها آرم و لوگوی شهرداری در پوستر ها می درخشید!!

انتهای پیام/

  1. حمید   ۱۳۹۵-۱۲-۱۲  

    شهدا شرمنده ایم
    واقعا تفسیر بسیار خوبی از تیتر این خبر می توان کرد البته اگر مسئولان باز هم متوجه اشتباهات و کم کاری های خود بشوند ( البته محاله )
    التماس دعا


  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تبلیغات چاپ بنــــر تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات