امروز سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷
۹:۴۶:۲۵ - یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶
سخنگوی دولت در رشت:
ممکن است اعلام نام استاندار جدید گیلان کمی به تعویق بیافتد/ بومی بودن یکی از مولفه های استاندار جدید است
سخنگوی دولت بومی بودن و شایسته‌سالاری را از شاخصه‌های اصلی استاندار جدید در گیلان برشمرد و گفت: نمی‌توان در تعیین و تبیین شخص استاندار در گیلان اظهارنظر قطعی کرد.

به گزارش گیلانستان، محمدباقر نوبخت در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت با تاکید بر ظرفیت‌های عظیم گیلان در رشد و توسعه کشور اظهار کرد: اداره برنامه‌های دولت در گیلان بسیار پراهمیت است و ما نیازمند نیروی پرتوان در این استان هستیم.

وی با اشاره به تعیین استاندار جدید در گیلان افزود: تعیین استاندار جدید برای گیلان مراحلی دارد که باید طی شود و ممکن است اعلام نام استاندار جدید کمی به تعویق بیافتد.

رئیس سازمان برنامه‌وبودجه کشور بابیان اینکه نمی‌توان بر روی فردی مشخص در تعیین و تبیین استاندار گیلان اظهارنظر قطعی کرد گفت: مطمئناً یکی از ویژگی‌های شایستگی و مؤلفه‌های استاندار جدید گیلان بومی بودن است.

سخنگوی دولت با تاکید بر اینکه شایسته‌سالاری باید در تعیین استاندار مدنظر قرار بگیرد، بیان کرد: تاکید ما بر این است که استاندار جدید شایستگی لازم برای اداره استان را داشته باشد و این مسئله باید برای تمامی استان‌ها مدنظر قرار بگیرد.

نوبخت با تاکید بر اینکه استاندار جدید گیلان باید هر دو ویژگی بومی و شایسته‌سالاری را داشته باشد، گفت: رشد و توسعه گیلان برای مجموعه دولت بسیار پراهمیت است و امیدواریم بتوانیم بر روی گزینه اصلح به نتیجه برسیم.

Print Friendly, PDF & Email

  1. ثابت   ۱۳۹۶-۰۷-۰۲  

    آیا خالی بندی کافی نیست ؟

  2. اویس   ۱۳۹۶-۰۷-۰۲  

    سخنگوی دولت در رشت:
    «سخنگوی دولت بومی بودن و شایسته‌سالاری را از شاخصه‌های اصلی استاندار جدید در گیلان است .»«در جلسه امروز هیئت دولت به ریاست رییس جمهوری، دکتر مصطفی سالاری ( اهل دشتستان )به عنوان استاندار جدید گیلان منصوب شد.»دم خروس را باور کنیم یا قسم حضرت عباس را ؟؟؟


  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تبلیغات چاپ بنــــر تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات