امروز جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷
۱۹:۴۳:۵۰ - سه شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۷
گیلانستان گزارش می‌دهد؛
نماینده رشت و بنزینی که روی آتش دربی گیلان ریخت!/ تبعات احتمالی درگیری شدید در انزلی به پای کیست؟!
این فیلم به قدری در بین مردم انزلی سر و صدا و حاشیه به پا کرده که خشم آنان را بر انگیخته و حتی عده ای نیز تهدید کردند که اگر پای این لیدر به انزلی باز شود، وی را حسابی کتک خواهند زد!

به گزارش خبرنگار سرویس ورزشی گیلانستان، روز جمعه هفته جاری دو تیم محبوب سپیدرود رشت و ملوان بندرانزلی با یکدیگر بازی خواهند کرد و دربی حساسی را در در ورزشگاه تختی انزلی رقم خواهند زد.

در همین راستا از آنجایی که برخی هواداران و تماشاگران این ۲ تیم سالهاست که به دلیل یکسری حواشی و رفتارهای برخی بازیکنان و مربیان نمی توانند با هم کنار آمده تا مسابقه بی دردسر و آرامی برگزار شود، فیلمی از یکی از لیدرهای تیم فوتبال سپیدرود در فضای مجازی منتشر می شود که در آن فحاشی رکیکی به تیم طرف مقابل یعنی ملوان صورت گرفته است.

این فیلم به قدری در بین مردم انزلی سر و صدا و حاشیه به پا کرده که خشم آنان را بر انگیخته و حتی عده ای نیز تهدید کردند که اگر پای این لیدر به انزلی باز شود، وی را حسابی کتک خواهند زد!

به همین دلیل شورای تامین شهرستان انزلی جهت برقراری امنیت استان و جلوگیری از عواقب احتمالی و درگیری های شدید در انزلی، تصمیم گرفت تا در بازی آتی از حضور این لیدر در ورزشگاه جلوگیری شود تا مشکل امنیتی برای کسی پیش نیاید.

اما انتهای ماجرا به اینجا ختم نمی شود و غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی نماینده مردم رشت در مجلس برای تطهیر چهره خود بین هوادارن سپیدرود، پست عجیب و زیرکانه ای در صفحه اینستاگرامش منتشر کرده تا بخواهد از این طریق، سبد رایی که از جامعه ورزشی شهر برای انتخاب آینده مجلس از دست داده است را دوباره برگرداند!

این نماینده کوته فکر و پرچالش شهر بدون در نظر گرفتن تبعات احتمالی حضور لیدر مذکور در انزلی، به جای اینکه با دید و نگاهی عاقلانه و پدرانه، در پی حل مشکل پیش آمده در این ۲ شهر بر آید، با انتشار چنین پستی بر آتشی که شعله ور شده بود بنزین ریخته و با تحریک احساسات مردم انزلی اوضاع را وخیم تر کرده است.

امید است شورای تامین استان گیلان و نهادهای امنیتی با درایت و برنامه ریزی خود، نگذارند این مسابقه فوتبال باعث شود برادری و اخوت مردم مومن و ولایتمدار این ۲ شهر پر افتخار گیلان ذره ای خدشه دارد شده و مورد سوء استفاده دشمنان قرار گیرد.

انتهای پیام/

 

  1. سجاد   ۱۳۹۷-۰۶-۲۱  

    با سلام
    ایشون وکیل دولته و نه مردم.
    آقا شما همون وکیل دولت باشی خیلی بهتره تا وکیل مردم


  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تبلیغات چاپ بنــــر تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات