امروز جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۷
۱۱:۲۸:۵۰ - شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷
گیلانستان گزارش می‌دهد؛
نوازندگی وقیحانه در شب شهادت امام عسکری(ع) و تلاش بیگانگان برای وارونه جلوه دادن حقیقت ماجرا+ جزییات
فیلمی که از این ماجرا منتشر شده فقط گویای برخورد فیزیکی مامورین با عوامل هنجارشکن بوده و پاسخگوی کل ماجرا نمی‌باشد.

به گزارش خبرنگار سرویس فرهنگی گیلانستان، در شب شهادت یازدهمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت امام حسن عسکری(ع) پدر بزگوار امام زمان(عج) حرکتی قبیح و زشت از عده‌ای جاهل رخ داده که قلب هر مرد و زن مسلمانی را به رنج و درد می آورد.

سه جوان سابقه‌دار و هنجارشکن بی هیچ توجهی به حرمت این شب و عزاداری شیعیان عالم در سوگواری امام حسن عسکری(ع) اقدام به نوازندگی با گیتار و سایر آلات موسیقی آنهم در ملاء عام و مرکز شهر رشت نموده که با تذکرات لسانی و متعدد مردم دین‌دار و عوامل انتظامی مواجه ‌شدند.

اما نه تنها ادب و حرمت این شب را نگه نداشته بلکه باز هم به نوازندگی و خوانندگی خود به صورت گستاخانه تری ادامه دادند.

اینجا بود که مامورین خدوم امنیتی دیگر نتوانستند مقابل مطالبات برحق مردم عزادار مبنی بر متوقف کردن این نوازندگی، سکوت کرده و در صدد توقف این فعالیت برآمدند.

ولی فیلمی که از این ماجرا منتشر شده فقط گویای برخورد فیزیکی مامورین با عوامل هنجارشکن بوده و پاسخگوی کل ماجرا نمی‌باشد.

رسانه‌های بیگانه و خارج نشین هم در این‌خصوص بیکار ننشسته و مدام درحال وارونه جلوه دادن حقایق و تحریک احساسات مردم علیه اسلام و شیعه هستند و طوری وانمود می‌کنند که انگار ۳ جوان بیکار برای امرار معاش و کسب درآمد در حال خوانندگی معمولی در شبهای عادی شهر بوده و به یک باره عده‌ای حمله ور شده و با درگیری و شکنجه‌ آنان را به سزای اعمالشان رساندند!

شایسته است مردم مسلمان و دغدغه‌مندان فرهنگی در پاسخ به شبهه افکنی‌های هدفدار و ضد دینی برخی افراد و رسانه‌های معلوم الحال، شبهه زدایی کرده و اقدام به روشنگری در خصوص حقایق ماجرا نمایند تا دشمنان به اهداف شومشان در از بین بردن اهمیت عزاداری بر اهل بیت(ع) و حرمت نگه داشتن شبهای شهادت ائمه معصومین(ع) نرسند.

انتهای پیام/

  1. علی   ۱۳۹۷-۰۸-۲۶  

    بنظرم میشد با ارامش بیشتر عوامل هنجار شکن رو دستگیر کرد تا سوژه خبری رسانه های بیگانه نشه


  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تبلیغات چاپ بنــــر تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات