امروز شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۷
۱۵:۰۵:۰۳ - یکشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۶
مسئولان پاسخ دهند؛
هزینه ضیافت افطاری ستاد روحانی در گیلان را چه کسی حساب کرد؟!
همانطور که “شادی حرام نیست اما نه با پول بیت المال!”؛ “سفره افطاری هم ثواب دارد اما نه با پول بیت المال!

به گزارش گیلانستان، شامگاه جمعه مراسم باشکوهی با عنوان «ضیافت افطاری ستاد مرکزی دکتر حسن روحانی در گیلان» در تالار راد شهرستان شفت برگزار شد.

برگزاری این ضیافت در گیلان و تجلیل از مسئولان و دست اندرکاران ستاد رئیس جمهور منتخب بازتاب مختلفی در شبکه های مجازی داشت.

عموم مردم با طرح این سؤال که هزینه های برگزاری مراسم های مکرر این چنینی از بعد از پیروزی روحانی در انتخابات تاکنون از کدام منبع تأمین می شود؟! از اصحاب رسانه می خواهند با پیگیری این موضوع از مسئولان مربوطه به یک سؤال ساده پاسخ دهند.

همانطور که “شادی حرام نیست اما نه با پول بیت المال!” (در اینجا بخوانید)، “سفره افطاری هم ثواب دارد اما نه با پول بیت المال!” از این رو مسئولان محترم حاضر در این مراسم با عطف به اینکه حجت الاسلام روحانی در همایش فعالان انتخاباتی خود گفته بود: “ستادهای ما پول هم نداشتند! اما ستادهای رقیب الحمدالله کمک کردند، شام را می رفتند ستادهای بغل!»،به سؤالات اذهان مردم پاسخ بدهند که امثال این مراسم و ضیافت های باشکوه از کدام منبع مالی تأمین می شود؟!

انتهای پیام/دیارباران

  1. محمد   ۱۳۹۶-۰۳-۱۴  

    اعضای ستاد .توانمندانش همیاری کردند .منم کمک گردم .ببخشید نمی دونستم بایداجازه میدادین

  2. صفا   ۱۳۹۶-۰۳-۱۵  

    قبول باشه، تقبل لله ایول استاندار هم جزء ستاد بودن! چقدر بی طرف در انتخابات عمل کردند. حال کنید برنده ها روز حساب نزدیک است.


  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تبلیغات چاپ بنــــر تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات