امروز شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷
۹:۵۳:۱۸ - پنج شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۵
معاون هماهنگ کننده سپاه قدس گیلان:
کسانی که تصور می‌کنند مصالح ما دردست بیگانگان است در توهم هستند
معاون هماهنگ کننده سپاه قدس گیلان گفت: کسانی که تصور می‌کنند مصالح ما در دست بیگانگان است در توهم بسر می‌برند.

به گزارش گیلانستان ، عباس بایرامی شامگاه چهارشنبه در یادواره ۶ شهید روستای گیل چالان شهرستان رضوانشهر اظهار کرد: تمام انقلاب‌های دنیا باید سه فاکتور را داشته باشد تا به انقلاب برسد.

معاون هماهنگ کننده سپاه قدس گیلان به فاکتورهای دست یافتن به انقلاب اشاره کرد و افزود: ایدئولوژی  و محور رهبری و نقش مهم مردم در هر انقلاب نقش اساسی دارند.

بایرامی با بیان اینکه ماهیت انقلاب جمهوری اسلامی ایران با تمام انقلاب‌های دیگر تفاوت دارد، تصریح کرد: پیروزی انقلاب اسلامی ما براساس خدامحوری و دین‌محوری است.

وی با تصریح بر اینکه رهبران انقلاب دنیا مسیر انقلاب‌های خود را به طرف معاش دنیایی بردند و نتوانستند به سعادت برسند خاطرنشان کرد: امام(ره) هیچ چیزی را با دنیا و منافع زود هنگام خودشان مقایسه نکردند و معامله ایشان با خداوند متعال بود.

معاون هماهنگ کننده سپاه قدس گیلان به نقش مهم مردم در ارکان تشکیل هر انقلاب اشاره کرد و گفت: مردم به عنوان ارکان اصلی باید بتوانند نقش‌آفرینی کنند و اگر رهبری آگاه نباشد نمی‌توان ایدئولوژی را با مردم پیوند زد.

وی محور اصلی نظام جمهوری اسلامی ایران را رهبری دانست و خاطرنشان کرد: امروزه مقام معظم رهبری راهی را طی می‌کنند که امام (ره) به آن تأکید داشتند.

بایرامی گفت: مردم پس از گذشت ۳۸ سال از عمر با برکت انقلاب اسلامی در تمام صحنه‌ها با هوشمندی حضور داشته‌اند و این یکی از رمزهای موفقیت نظام انقلاب اسلامی است.

وی عزت و افتخار نظام جمهوری اسلامی ایران را جانفشانی‌های شهدا و ایثارگران رزمندگان در طول هشت سال دفاع مقدس عنوان کرد و یادآور شد: کسانی که تصور می‌کنند مصالح ما در دست بیگانگان است و ما را به سر منزل مقصود می‌رسانند این افراد دچار توهم شده‌اند./فارس


  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تبلیغات چاپ بنــــر تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات