کد خبر : 28073
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۵

۱۸ میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی در شهرستان رشت پرداخت شد

۱۸ میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی در شهرستان رشت پرداخت شد

رئیس تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان رشت گفت: ۱۷ میلیارد و ۶۶۵ میلیون تومان تسهیلات اشتغالزایی در شهرستان رشت پرداخت شد.

به گزارش گیلانستان، علی لقمانی صبح امروز در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری شهرستان رشت با اشاره به اینکه سهم اشتغال شهرستان رشت در حوزه اشتغال روستایی ۹۳ میلیارد و ۸۵۳ میلیون تومان است اظهار داشت: این سهم در حوزه اشتغال فراگیر ۲۲۲ میلیارد تومان است.

رئیس تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان رشت با بیان اینکه در حوزه اشتغال روستایی تاکنون ۵۶۲ طرح در شهرستان رشت به بانک‌های عامل معرفی شده است تصریح کرد: مبلغ طرح‌های معرفی شده اشتغال روستایی شهرستان رشت به بانک‌ها ۱۱۴ میلیارد و ۲۱۱ میلیون تومان‌ است.

لقمانی با تاکید بر اینکه از مجموع طرح‌های معرفی شده به بانک‌ها ۹۸ طرح با مبلغ ۹ میلیارد و ۲۵۴ میلیون تومان انعقاد قرارداد شده و تسهیلات ۹۲ تاکنون پرداخت شده است بیان کرد: ۹ میلیارد و ۱۷۵ میلیون تومان تسهیلات در حوزه اشتغال روستایی در شهرستان رشت پرداخت شده است.

وی با اشاره به اینکه در حوزه اشتغال فراگیر تاکنون ۱۰۵ طرح با ۹۱ میلیارد و ۸۵۹ میلیون تومان به بانک‌های عامل شهرستان رشت معرفی شده است گفت: از میزان مذکور ۱۶ طرح با مبلغ ۱۷ میلیارد و ۱۹۴ میلیون تومان  توسط بانک‌ها عودت داده شد و ۹ طرح با مبلغ ۸ میلیارد و ۴۹۰ میلیون تومان منتج به قرارداد و پرداخت شد.

رئیس تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان رشت با بیان اینکه به طور مجموع تاکنون در حوزه اشتغال فراگیر و اشتغال پایدار روستایی ۷۲۱ طرح با مبلغ ۲۲۷ میلیارد و ۱۷۳ میلیون تومان در شهرستان رشت به بانک‌ها معرفی شده است گفت: از تعداد مذکور ۸۹ طرح با مبلغ ۴۵ میلیارد و ۵۲۳ میلیون تومان توسط بانک‌ها برگشت داده شد.

لقمانی با تاکید بر اینکه تاکنون پرداخت تسهیلات ۱۰۷ طرح اشتغالزایی با مبلغ ۱۷ میلیارد و ۷۴۴ میلیون تومان در شهرستان رشت توسط بانک‌ها انعقاد قرارداد شده است تصریح کرد: از میزان مذکو ۱۰۱ طرح با مبلغ ۱۷ میلیارد و ۶۶۵ میلیون تومان در شهرستان رشت پرداخت شده است.

وی با اشاره به اینکه شهرستان رشت در جذب اعتبارات اشتغالزایی رتبه نخست استان را کسب کرده است خاطرنشان کرد: تاکنون ۲۶۳ طرح اشتغالزایی با مبلغ ۱۸ میلیارد و ۴۵۵ میلیون تومان به صندوق کارآفرینی امید در شهرستان رشت معرفی شده است که تمامی طرح‌های مذکور در حوزه اشتغال روستایی است.

لقمانی با بیان اینکه تاکنون ۲۰۵ طرح اشتغال فراگیر و پایدار روستایی با مبلغ ۵۱ میلیارد و ۷۹ میلیون تومان از شهرستان رشت به بانک کشاورزی معرفی شده است افزود: شهرستان رشت ۸۴ طرح اشتغالزایی در حوزه اشتغال  پایدار روستایی با مبلغ ۳۱ میلیارد و ۵۴۷ میلیون تومان به پست بانک معرفی کرده است.

وی با تاکید بر اینکه به طور مجموع ۸۷ طرح اشتغالزایی حوزه اشتغال فراگیر و پایدار روستایی از شهرستان رشت با مبلغ ۴۳ میلیارد و ۲۱۰ میلیون تومان  به بانک توسعه تعاون معرفی شده است افزود: ۵ طرح در حوزه اشتغال فراگیر با مبلغ یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان در شهرستان رشت بانک ملت معرفی شد.

لقمانی مجموع طرح‌های اشتغالزایی معرفی شده شهرستان رشت به بانک‌ملی را ۴۶ طرح با مبلغ  ۴۰ میلیارد و ۵۰ میلیارد تومان عنوان کرد و گفت: به طور مجموع ۷ طرح اشتغالزایی از این شهرستان با مبلغ ۱۱ میلیارد و ۸۸۵ میلیون تومان به بانک سپه معرفی شده است.

رئیس تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان رشت طرح‌های اشتغالزایی معرفی شده شهرستان رشت به بانک رفاه را ۹ طرح نام برد و با بیان اینکه همه طرح‌های مذکور در حوزه اشتغال فراگیر است تاکید کرد: ۱۱ میلیارد و ۹۷۰ میلیون تومان اعتبار طرح‌های مذکور بوده است.

لقمانی  با اشاره به اینکه مجموع طر‌ح‌های اشتغالزایی معرفی شده به بانک تجارت در شهرستان رشت ۷ طرح با مبلغ ۷ میلیارد و ۴۳۵ میلیون تومان است تصریح کرد: با تعامل و همکاری بیشتر بانک‌های عامل با دستگاه‌های اجرایی روند پرداخت این تسهیلات در رشت تسهیل می‌شود./ تسنیم

print

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.