امروز دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
۱۱:۲۵:۲۴ - دوشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۵
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گیلان:
۸ دی پاسخ «فتنه تا کجا می‌خواهد ادامه پیدا کند» است
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گیلان گفت: آنها که می‌خواهند بدانند «فتنه تا کجا می‌خواهد ادامه پیدا کند» در تجمع بزرگ مردم رشت در ۸ دی امسال حضور پیدا کنند.

به گزارشگیلانستان ، رسول جلائی در جلسه هماهنگی یوم‌الله نهم دی «روز بصیرت و میثاق امت با ولایت» با اشاره به اینکه روز بصیرت از جنس فعالیت و اقدام سیاسی است اظهار کرد: روش نفی و اثبات در تبلیغات سیاسی توسط افرادی که در این عرصه تلاش می‌کنند، بسیار موثر است.

وی به جلوه‌نمایی برخی از افراد برای مطرح کردن خود در کشور اشاره کرد و افزود: افراد مذکور می‌خواهند نشانه‌گیری ملت ایران در برابر اصحاب فتنه و رأس آن را به نوعی به طرف افرادی که دارای وزن سیاسی نیستند، برگردانند.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گیلان با توصیه به افرادی که در مورد فتنه صحبت می‌کنند، بیان کرد: افراد مذکور سران فتنه و آنها که عامل اساسی در این قضیه بودند را فراموش نکنند ضمن اینکه برخی می‌خواهند افراد اصلی در فتنه را از تیررس ملت دور کنند.

جلائی با بیان اینکه روز بصیرت و میثاق امت با ولایت یکی از معجزه‌ها در ادبیات و گفتمان انقلاب اسلامی است، تصریح کرد: در کمتر جامعه‌ای مشاهده می‌کنیم حوادث را با معنا نامگذاری می‌کنند.

وی ادامه داد: با نامگذاری روزها ظرفیت پرداختن به موضوع‌ها آن‌قدر عمق پیدا می‌کند که سال‌ها می‌توان در مورد بصیرت و میثاق امت با ولایت صحبت کرد زیرا این امر پشتوانه تاریخی دارد.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گیلان با اشاره به اینکه اگر بخواهیم فتنه را رها کنیم فتنه ما را رها نمی‌کند، خاطرنشان کرد: در این ایام در رویکرد عجیبی بسیاری از فتنه‌گران روبه وفاق آوردند و در صحبت‌های آنها به طور واضح اهداف و ادبیات ورود در این موضوع را مشاهده می‌کنیم.

جلائی اضافه کرد: برخی فکر می‌کنند فتنه حزب سیاسی است و توصیه می‌کنند افراد در کشور به آن ورود نکنند اما رأس فتنه آمریکا و دم آن انگلیس و صهیونیست‌ها هستند.

وی ادامه داد: اینکه بیائیم افرادی در مقدس‌ترین نهادها و جزو برترین‌ها و پیش‌روها در انقلاب را توصیه کنیم به بحث فتنه ورود نکنند، به نظر بنده به راه کج می‌روند.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گیلان با بیان اینکه برخی از افراد پس از گذشت سال‌ها از جریان فتنه هنوز نتوانستند حساب خود را با فتنه و فتنه‌گران جدا کنند، یادآور شد: افراد مذکور دیگران را توصیه می‌کنند متوجه اعمال خود در محکومیت فتنه و فتنه‌گران باشند.

جلائی متذکر شد: افرادی که زمانی بی‌پروا به هر چه می‌خواهند می‌تازند، دیگران را توصیه به اخلاق می‌کنند اما بدانند مربی و مرجع دیگران نیستند تا از آنها حرف‌شنوی داشته باشند.

وی، مسیر آنها که در انقلاب اسلامی ورود کردند را مشخص دانست و اظهار کرد: اگر به امام (ره) و کلام او پایبند هستید به چه دلیل سپاه و بسیج را که تکیه‌گاه اصلی و خیمه‌گاه مطمئن انقلاب و از وفاداران به راه امام (ره) و خلف صالح آن مقام معظم رهبری است، هجمه می‌کنید و به آنها نهیب می‌زنید.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گیلان با پیشنهاد و دعوت از آنها که می‌خواهند بدانند وضعیت «فتنه در کشور تا کجا می‌خواهد ادامه پیدا کند»، گفت: افراد مذکور با حضور در راهپیمایی ۸ دی، تجمع بزرگ مردم شهرستان رشت در این روز را مشاهده کرده و پاسخ خود را دریافت کنند.

جلائی تصریح کرد: افراد مذکور در اجتماع مردم خوب شهرستان رشت شرکت کرده و مشاهده کنند مردم در مورد فتنه و فتنه‌گران چه می‌گویند و اینکه قرار است این راه تا کجا ادامه پیدا کند.فارس

Print Friendly, PDF & Email


  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
چاپ بنر مفتاح مهد کودک بیان تبلیغات تبلیغات تبلیغات