کد خبر : 107740
تاریخ انتشار : چهارشنبه 2 خرداد 1403- 29: 10

آخرین پیام زبانِ بدنِ آقای دیپلماسی انقلاب

آخرین پیام زبانِ بدنِ آقای دیپلماسی انقلاب

می‌گویند در آداب دیپلماسی، زبان بدن حائز اهمیت است و امروز دنیا شاهد آخرین زبان بدنِ آقایِ دیپلماسی ایران یعنی آقای امیرعبداللهیان بود، آخرین پیام ِ زبانِ بدنِ آقای دیپلماسی ایران، یعنی: «تاپای جان برای ایران»

به گزارش گیلانستان، یادداشت؛ ایرانِ قوی، برای صعود به قله اقتدار و عزت، پیچ های سخت را یکی پس از دیگری با همت و عزت با سخت کوشی و نگاه جهادی پیموده و فرزندان دلیرش نهال تنومند انقلاب را با خون های پاکشان آبیاری کردند و نگذاشتند بی خردان و قداره کشان به اهداف شوم خود برسند.

آری اینجا ایران است! مهد دلیرانی که هزینه پیمودن مسیر اقتدارش، جان عزیز و مغتنمِ فرزندانش بوده و هیچ گاه سنگینی غمِ فراقِ عزیزانش خللی در ادامه مسیر رسیدن به قله ایجاد نکرده است.

امروز که شهدای صفِ اول انقلاب به جمع رفقای شهیدشان پیوستند، مظلومیت خدمتگذاران صدیق و گمنام ایرانِ سربلند پیش از هر زمان دیگری تاریخ را به تحیر واداشته و دنیا را در برابر عظمتِ مکتبِ توحید که در آن فرزندانش در وسط میدان «رقصِ جولان» میکنند به زانو در آورده است.

به دنیا بگویید، در مکتب توحید «میدان» و «دیپلماسی» همگام و توامان برای رسیدن به قله ای که نزدیک است، خدمت در صف اول و شهادت در میدان را هدف می‌دانند و برای رسیدن به آن، پایمردی می‌کنند و چشم انتظار حیاتِ طیبه در بهشت زیبای وصال الهی هستند.

مبنای «میدان» در انقلاب اسلامی مردمی بودن است و شیوه «دیپلماسی اش» عزت و اقتدار ذیل بیرق «توحید» تا پرچم سربلند ایران اسلامی در دنیای پرزرق و برق و پوشالیِ نظامِ سلطه برای همیشه در اهتزاز باقی بماند.

امروز شهیدِ جمهور و تنها شهید دیپلماسی ایران، حقیقت اقتدار و مظلومیت ایران اسلامی را برای رسیدن به قله افتخار به دنیا نشان دادند و دنیا فهمید که فرزندان این میدان به دور از هیاهوی دروغین دنیای مجازی خدمت را سرلوحه قرار داده و شهادت را اولویت رسیدن به شراب طهور می‌دانند.

امروز ملت ایران می‌دانند که مزد خدمت بی منت شهادت است و ولاغیر اما چگونه فراقِ انسانهای شریف انقلاب اسلامی که عمارِ رهبر عظیم الشان و مقتدر ایران اسلامی بودند را تاب بیاورند و مظلومیت سیدمحرومان را به یاد نیاورند.

می‌گوینددر آداب دیپلماسی، زبان بدن حائز اهمیت است و امروز دنیا شاهد آخرین زبان بدنِ آقایِ دیپلماسی ایران یعنی آقای امیرعبداللهیان بود، آخرین پیام ِ زبانِ بدنِ آقای دیپلماسی ایران، یعنی: «تاپای جان برای ایران»

روحشان شاد و یادشان گرامی

محدثه فردی

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار