کد خبر : 98642
تاریخ انتشار : شنبه ۲۲ مهر ۱۴۰۲ - ۱۳:۲۳

نامه سرگشاده دو تشکل سیاسی به وزیر کشور:

دولت سوم روحانی در گیلان شکل گرفته/ استاندار به کدامیک از وعده‌های رئیس جمهور جامه عمل پوشاند

دولت سوم روحانی در گیلان شکل گرفته/ استاندار به کدامیک از وعده‌های رئیس جمهور جامه عمل پوشاند

در این نامه آمده است: مع الاسف علیرغم تواتر درخواست های مردمی، گوش شنوایی برای این خواسته مردمی در دولت مردمی نیست.

به گزارش گیلانستان، جبهه پایداری انقلاب اسلامی و جبهه شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان گیلان در نامه‌ای سرگشاده و مشترک خطاب به وزیر کشور نوشتند:

بسمه تعالی

برادر گرامی جناب آقای دکتر احمد وحیدی

وزیر محترم کشور جمهوری اسلامی ایران

سلام علیکم؛

دیر زمانی است که تعداد بسیار زیادی از مردم استان گیلان به ویژه خانواده محترم شهدا، احزاب و جریان های سیاسی وفادار به انقلاب اسلامی، فعالین ستادهای آیت الله رئیسی در استان گیلان و خیل زیادی از جوانان انقلابی و حامیان دولت مردمی آیت الله رئیسی در استان گیلان نسبت به عملکرد استاندار گیلان معترض بوده و خواهان تجدید نظر در انتصاب ایشان به عنوان نماینده عالی دولت در استان گیلان می باشند و پیام و نظرات خود را از طریق دلسوزان استانی و ملی و در قالب های مختلف من جمله نشست، بیانیه، دیدار با مسئولین کشوری و … به حضرتعالی، دولت و حتی شخص ریاست محترم جمهور آیت الله رئیسی منتقل نموده اند ولی مع الاسف علیرغم تواتر درخواست های مردمی، گوش شنوایی برای این خواسته مردمی در دولت مردمی نیست و پیگیری ها اینگونه به نظر می رسد که تنها مخالف این تغییر و تحول شخص جنابعالی می باشید و تنها استنادتان نیز به رضایت برخی از چهره های سیاسی و نمایندگان مجلس از ایشان می باشد. ولی لازم است تا این رنجنامه را برای اتمام حجت در پیشگاه الهی خدمت حضرتعالی ارسال نماییم.

برادر گرامی؛ نزدیک به ۸ سال بابت اتلاف عمر ملت ایران توسط دولت گذشته شکواییه داشتیم و اکنون از حضرتعالی بابت ۲ سال اتلاف عمر و فرصت توسعه و چشیدن طعم خدمت در استان گیلان شکایت داریم و ۲ سال است که چه از نظر چینش مدیران استان و چه از نظر منش مدیریتی شاهد تشکیل دولت سوم روحانی در استان گیلان بوده ایم و روزی نیست که اخبار رشد و توسعه و به ثمر رسیدن وعده های آیت الله رئیسی را در سایر استان های کشور مشاهده نماییم و برای این وضعیت استان خودمان تاسف نخوریم.

جناب آقای وزیر محترم کشور؛ بیزحمت بفرمایید کدام یک از وعده های ریاست محترم جمهوری در سفر به استان گیلان توسط آقای استاندار جامه عمل پوشیده است؟ ساماندهی پسماند؟ بهسازی رودخانه ها؟ اتمام پروژه خط آهن رشت-کاسپین؟ اتمام چند کیلومتر آزادراه باقی مانده بین منجیل و رودبار؟ نهضت ملی مسکن؟ ساماندهی تالاب انزلی؟ استفاده از مدیران توانمند و انقلابی؟ حفظ وحدت و انسجام سیاسی استان؟ توسعه شرایط مدیریتی استان؟ استفاده از نخبگان و ظرفیت های معنوی استان در فرایند تصمیم گیری و تصمیم سازی؟ و چندین نمونه دیگر که شما در وزارت کشور بهتر نسبت به آنها اشراف دارید.

آقای سردار وحیدی عزیز؛ استاندار گیلان این روزها کفایت سیاسی خود را برای مدیریت استان از دست داده است. معاونان وی یکی پس از دیگری ترجیح می دهند تا با استعفا در سمت های به مراتب پایین تر در استان های دیگر به خدمت خود ادامه دهند ولی در این بن بست سیاسی که ایشان به وجود آورده است باقی نمانند. ایده شما برای داشتن استاندار در سطح وزیر یک بار در خوزستان به شکست رسید و موجبات نارضایتی مردم خوزستان را فراهم آورد و در گیلان نیز مدت های مدیدی است که به شکست انجامیده و در سطح مدیریتی به بی کفایتی سیاسی و در سطح نخبگان و مردم به ویژه انقلابیون هوادار دولت به یاس و نا امیدی منتهی شده است و علی الظاهر تنها شما و جمع اندکی از مسئولین استانی در گیلان هستند که نمی خواهند این واقعیت را درک کنند. البته جریان وفادار به انقلاب و دولت مردمی تکلیف خود با آن دسته از نمایندگان که با حمایت های بی جا باعث تضییع فرصت چشیدن ثمره خدمت دولت مردمی آیت الله رئیسی شده اند را در انتخابات پیش رو روشن خواهد نمود ولی برادر بزرگوار و فرمانده دوست داشتنی از شما و اصرار نا به جایتان به که و به کجا جز خودتان شکوایه کنیم؟

اصرار بر نظر خود و عدم توجه به نظرات مردمی و عدم توجه و احترام به خواست دلسوزان واقعی چیزی نیست که در قاموس شما و دولت انقلابی بگنجد لذا خواشمند است تا نسبت به اوضاع استان گیلان بررسی مجدد نموده و اجازه دهید تا با روی کار آمدن مدیری کارآمد و آگاه به مبانی مدیریت و پیشرفت و باز کردن فضا برای خادمین واقعی دولت انقلابی، موجبات رضایت مردمی از عملکرد دولت انقلابی در استان فراهم آید.

والعاقبه للمتقین

 

جبهه پایداری انقلاب اسلامی استان گیلان

جبهه شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان گیلان

۱۴۰۲/۷/۲۲

 

 

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 2 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۲
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

اسدی شنبه , 22 مهر 1402 - 13:53

ان شاء الله که گوش شنوایی برای شنیدن باشد ما که داریم ناامید میشیم از این دولت

اراز یکشنبه , 23 مهر 1402 - 12:54

ریسی‌به‌کدام‌وعده‌‌‌عمل‌کرده‌در‌جیرفت‌که‌فیلم‌سخنرانی‌هست‌‌به‌هیچ‌کدام‌وعده‌عالی‌داد‌با‌جیب‌خالی

رفتن به نوار ابزار