کد خبر : 2444
تاریخ انتشار : جمعه 27 آذر 1394- 15: 23

نامه خواندنی رسایی به سید حسن خمینی

نامه خواندنی رسایی به سید حسن خمینی

جالب اینجاست که این سیاست بازان مکار، برای بازی با شما در این روزها گفتند که سید حسن خمینی بیشترین سهم را در انقلاب خمینی داشته است! همین ها وقتی حدود ۵۰۰ برادر شما و دیگر فرزندان خمینی را در نیجریه به خاک و خون کشیدند، حتی حاضر نشدند یک پیام بدهند و یک تیترشان را به آنها اختصاص دهند!

به گزارش درگیلان، حمید رسایی طی یادداشتی خطاب به سیدحسن خمینی نوشت:

آقا سید حسن، سلام

بیش از ۲۰ سال از روزهایی که با شما در درس یکی از اساتید محترم حوزه علمیه قم در مدرسه معصومیه هم درس بودم، گذشته. آن ایام شما هر روز در کمال سادگی با دوچرخه به محل درس می آمدید، ان شاءالله همچنان همان خوی ساده زیستی خمینی در زندگی تان ساری و جاری باشد.

آقا سید حسن، این روزها برخی چهره های سیاسی و روزنامه های حزبی، شما را به عنوان تنها یادگار خمینی در رسانه ها و سخنرانی هایشان برجسته می کنند. اینها البته همان هایی هستند که این روزها دشمنان خونی اماممان را هم بزک می کنند تا دشمنی دشمنان خمینی از یاد مردم برود و سوگمندانه اینها البته همان هایی هستند که وقتی دشمنان دیرینه خمینی، دیگر فرزندان امام را در لبنان، عراق، نیجریه، آذربایجان، سوریه ، بحرین، فلسطین و … به خاک و خون می کشند، ساکتند. نه تیتری از دیگر فرزندان خمینی به پیشنانی این روزنامه ها می نشیند و نه کلامی در دهان  آنها به دفاع از این فرزندان خمینی می چرخد، انگار خمینی فرزند دیگری و سید حسن، برادران دیگری ندارد!

آقا سید حسن، این جماعت حتی به برادران ایرانی شما هم رحم نمی کنند، نمی دانم هدفتشان چیست که از میان این همه فرزند خمینی، به دروغ فقط شما را پسندیده اند! یادتان هست این جمله پدرمان را که فرمود: «قدرتها و ابرقدرتها و نوکران آنان مطمئن باشند که اگر خمینی یکه و تنها هم بماند، به راه خود که راه مبارزه با کفر و ظلم و شرک و بت پرستی است ادامه می‌دهد، و به یاری خدا در کنار بسیجیان جهان اسلام، این پابرهنه‌های مغضوب دیکتاتورها؛ خواب راحت را از دیدگان جهانخواران و سرسپردگانی که بر ستم و ظلم خویش اصرار می‌نمایند سلب خواهد کرد.»

اما این جماعت که برخی از آنها به خاطر همنشینی با امام راحل برجسته شده اند، امروز فرزندان خمینی را به دلیل اینکه می خواهند در زیر عَلَم خامنه ای تا آخر با ظلم و ستم بجنگند، جنگ طلب می نامند.
آقا سید حسن، از یادتان که نرفته، خمینی بارها و بارها بسیجیان را فرزندان خودش نامید تا جایی که آنها باور کردند و از آغوش گرم خانواده نسبی خود به آغوش گرم خمینی پناه بردند و در همان آغوش به شهادت رسیدند. جالب این جاست که آن پدران و مادران هم نه تنها گلایه ای نداشتند که از خمینی عذر خواستند که چرا دیگر فرزندانشان قربانی راه خمینی نشده اند. اما سید، اینهایی که به دروغ شما را به عنوان تنها فرزند خمینی می پرستند، برادران بسیجی تان را افراطی می خوانند فقط به یک دلیل، عشق به راه و رسم خمینی که همان عدم سازش با ستمگران عالم است.

آقا سید حسن، می دانستید یکی از همان بسیجیان پا برهنه جهان اسلام همین شیخ ابراهیم زاکزاکی و سه فرزند شهیدش بود. می دانستید قبل از انقلاب خمینی در ایران، در نیجریه فقط دو قبیله با جمعیتی حدود دو هزار نفر محب اهل بیت بودند، اما بعد از انقلاب خمینی و پیدا شدن فرزندانی مثل شیخ ابراهیم زاکزاکی، در حال حاضر بیش از هفت میلیون شیعه در نیجریه داریم! و جالب اینجاست که این سیاست بازان مکار، برای بازی با شما در این روزها گفتند که سید حسن خمینی بیشترین سهم را در انقلاب خمینی داشته است! همین ها وقتی حدود ۵۰۰ برادر شما و دیگر فرزندان خمینی را در نیجریه به خاک و خون کشیدند، حتی حاضر نشدند یک پیام بدهند و یک تیترشان را به آنها اختصاص دهند!

آقا سید واقعا این دوگانگی برخورد این جماعت با فرزندان خمینی برایتان عجیب نیست!

آقا سید حسن، برادرانتان با شما خیلی حرف دارند، شنیده ام قرار است برای خبرگان کاندیدا شوید. من که با شما در مقطعی در قم هم درس بوده ام، تردید ندارم که اگر کاندیدا شوید، حتما در امتحان شورای نگهبان سربلند خواهید بود و نیاز به این فضاسازی های سیاسی برای امتحان ندادن شما نیست. داداش علی تان چه زیبا شما را کاندیدایی مستقل نامید و گفت: خانواده نسبی خمینی، خود را صفرهایی می دانند که با عمل به راه و رسم امام خمینی، هویت پیدا می کنند. این البته اختصاص به خانواده نسبی امام ندارد، همه ما همین ویژگی را داریم، همانطور که جانشین به حق خمینی گفت: این انقلاب بی نام خمینی در هیچ کجای جهان شناخته شده نیست.

منبع: دولت بهار

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 1 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۱
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

ناشناس شنبه , ۲۸ آذر ۱۳۹۴ - ۰:۴۱

کمتردنبال ستاره شدن باش رسایی

رفتن به نوار ابزار