امروز دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷
۱۶:۲۶:۴۹ - چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶
گیلانستان گزارش می دهد؛
آیا رمضانپور به خاطر اهانتهایش به نماینده ولی فقیه در گیلان نباید محاکمه و دادگاهی شود؟!
رفتار رمضانپور نشانگر وجود همیشگی خوی ضدیت با جایگاه ولایت در این عضو شورا بوده و بدیهی است از ماجرای مجلس ششم و فتنه ۸۸ درس عبرتی نگرفته است.

به گزارش خبرنگار سرویس سیاسی گیلانستان، احمد رمضانپور نرگسی این روزها با مواضع تند و بی پروای خود، به پرحاشیه ترین و تنش زا ترین عضو شورای پنجم شهر رشت تبدیل شده به طوریکه کنترل وی در جلسات شورا غیر ممکن شده است!

این نماینده متحصن مجلس ششم و فرد ارشد اصلاح طلبان گیلان که توانست یک عضو شورای شهر شود، رویکردی را در پیش گرفته که حتی حیرت و تعجب همفکرانش را هم بر انگیخته است.

وی در صحن علنی جلسه هشتم شورا در واکنش به خطبه اخیر امام جمعه رشت پیرامون انتخاب شهردار غیربومی به صراحت گفت که ” آیت الله قربانی باید به این وحدت رویه تبریک می گفت نه اینکه در نماز جمعه مسئله را مطرح می کرد و تشویش افکار مردم ایجاد می شد. انتخاب شهردار توانمند حتی غیر بومی عین غیرت دینی و تکلیف شرعی ما بود و مردم از این انتخاب راضی هستند و از ما تشکر می کنند و رای خود را پس نمی گیرند. آیت الله قربانی غیرت دینی و شهروندی خود را نشان دهد و از ورود استاندار غیر بومی در گیلان جلوگیری کند.”

اینکه در میان ۱۱ عضو شورا تنها جناب رمضانپور نرگسی چنین لب به سخن می گشاید و به جای احترام به نظر و انتقاد دلسوزانه و پدرانه نماینده ولی فقیه در گیلان، ایشان را کنایه وار مورد حمله قرار می دهد و غیرت دینی امام جمعه رشت را منوط به جلوگیری از ورود استاندار غیربومی به گیلان قلمداد می کند، نشانگر وجود همیشگی خوی ضدیت با جایگاه ولایت در این عضو شورا بوده و بدیهی است از ماجرای مجلس ششم و فتنه ۸۸ درس عبرتی نگرفته است.

اما حال که دفتر آیت الله قربانی در این مورد گویا ضرورتی به شکایت مستقیم از رمضانپور را احساس نمی کند، آیا نهادهای امنیتی و دستگاه قضایی نمی بایست بابت اهانتهای سازماندهی شده این عضو شورا به نماینده ولی فقیه در گیلان او را محاکمه و دادگاهی نمایند؟!

انتهای پیام/

 1. گیلانی   ۱۳۹۶-۰۶-۲۳  

  سلام
  حرف بدی نزده که .
  زیاد فضای استان رو ملتهب نکنید .
  ترازوی غیرت دینی داشتن رو انتصابات و اتتخاب مسئول بومی یا غیر بومی دونستن خطاست .


 • آخرین اخبار
 • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تبلیغات چاپ بنــــر تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات