امروز شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۷
۱۷:۲۷:۴۷ - یکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷
رئیس اتاق اصناف گیلان:
ارتباط بازار با دانشگاه تنها راه تغییر وضعیت اصناف است
رئیس اتاق اصناف مرکز گیلان با بیان اینکه تنها با به‌روزرسانی اصناف و ارتباط بازار با دانشگاه می‌توان وضعیت اصناف را تغییر داد گفت: اگر اصناف و بازاریان خود را به‌روز نکنند در برابر سونامی بزرگ اقتصادی نابود خواهند شد.

به گزارش گیلانستان ، جلال‌الدین محمد شکریه ظهر امروز در یک‌صد و سیزدهمین اجلاس عمومی عادی اتاق اصناف مرکز گیلان با اشاره به اینکه هزینه در آموزش عامل رونق کسب‌وکار است اظهار کرد: ورود فروشگاه‌های بزرگ در اقتصاد یک امر اجتناب‌ناپذیر است و اگر واحدهای صنفی کوچک ازنظر علمی رشد نکنند عرصه را واگذار خواهند کرد.

وی با اذعان به اینکه دنیای کسب‌وکار تغییر کرده بیان کرد: نباید نگاه سنتی به بازار داشته باشیم، ورود فروشگاه‌های بزرگ، تغییر ذائقه مردم و ورود شبکه‌های مجازی تغییر بزرگی درصحنه بازار ایجاد کرده است.

نابودی انصاف در صورت عدم به‌روزرسانی

رئیس اتاق اصناف مرکز گیلان با بیان اینکه تنها با به‌روزرسانی اصناف و ارتباط بازار با دانشگاه می‌توان وضعیت اصناف را تغییر داد افزود: اگر اصناف و بازاریان خود را به‌روز نکنند در برابر سونامی بزرگ اقتصادی نابود خواهند شد.

شکریه گفت: قانون به اتحادیه‌ها اجازه داده است که ۱۵ درصد درآمد خود را صرف آموزش نمایند، ظرفیت فراوانی در بخش اصناف وجود دارد که با آموزش و ارتقای سطح علمی می‌توان از این ظرفیت استفاده کرد.

به گزارش فارس، در یک‌صد و سیزدهمین اجلاس عمومی عادی اتاق اصناف مرکز گیلان که مدیران مرکز علمی کاربردی برهان نیروی شمال نیز حضور داشتند بر ارتباط اصناف و مراکز علمی تأکید شد و دو طرف خاطرنشان کردند که هزینه در آموزش نوعی سرمایه‌گذاری است و این سرمایه‌گذاری باعث رونق کسب‌وکار می‌شود.

انتهای پیام/فارس


  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تبلیغات چاپ بنــــر تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات