امروز جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۷
۱۸:۲۲:۰۶ - شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۵
افشاگری دهیار شاندرمنی:
در سال ۹۴ کل سهمیه قیر گیلان سیزده هزار تن بود اما امسال فقط بیست هزار تن به صومعه سرا اختصاص داده شد!
ملک نژاد دهیار روستای پاشکم شاندرمن گفت : سهمیه قیر استان گیلان در سال ۹۴ سیزده هزار تن بود اما در سال ۹۵ ما می‌بینیم فقط بیست هزار تن به شهرستان صومعه سرا اختصاص داده شده است و ما از این نعمت بی بهره هستیم.

به گزارش گیلانستان ابراهیم ملک نژاد دهیار روستای پاشکم در گفتگو با خبرنگار ماسال نیوز با اشاره به وضعیت آسفالت معابر شهری و روستایی در شهرستان ماسال گفت: شاید انتقاد من به گوش مسئولین نرسد اما یاد گرفته ام که حرفم را بدون رودربایسی بزنم.

وی افزود: از رئیس برنامه و بودجه و یا مدیر کل روستایی عشایری استانداری خواهش می‌کنم در تخصیص بودجه دقت بیشتری داشته باشند و وسعت و جمعیت را هم در نظر بگیرند.

ملک نژاد ادامه داد: مسئولی که سهمیه قیر یک استان را به یک شهرستان داده است باید مواخذه شود که چرا در حق بسیاری از شهرستان ها اجحاف کرده است؟

دهیار روستای پاشکم ضمن انتقاد از تبعیض در تخصیص آسفالت اظهار داشت: در حال حاضر آسفالت در شهرستان ما و بطور اخص در روستای پاشکم وضعیت خوبی ندارد. این به دلیل شهرستان صومعه سرا است که بغل دست ماست.

دهیار پاشکم افزود: سهمیه قیر استان گیلان در سال ۹۴ سیزده هزار تن بود اما در سال ۹۵ ما می‌بینیم فقط بیست هزار تن به شهرستان صومعه سرا اختصاص داده شده است و ما از این نعمت بی بهره هستیم./۸دی


  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تبلیغات چاپ بنــــر تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات