امروز دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
۱۲:۳۳:۵۴ - شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵
فرمانده سپاه گیلان :
۱۰۰۰ واحد مسکونی از سوی سپاه تحویل محرومان استان گیلان‌ شد
فرمانده سپاه قدس گیلان از بهره‌برداری ۲۴۰ واحد مسکونی برای محرومان در هفته بسیج ‌خبر داد و گفت: با همت قرارگاه سازندگی و مهندسان بسیج گیلان بالغ بر ۱۰۰۰ واحد مسکونی برای محرومان ساخته و به خانواده آنان تحویل داده شد.

به گزارش گیلانستان سردار پاسدار محمد عبدالله‌پور در گفت وگوییبا اشاره به ساخت و بهره برداری ۲۴۰ واحد مسکونی برای محرومان در گیلان اظهار داشت: با همت قرارگاه سازندگی و مهندسان بسیج گیلان بالغ بر ۱۰۰۰ واحد مسکونی برای محرومان ساخته و به خانواده آنان تحویل داده شد.

وی با بیان اینکه در احداث و ساخت مسکن‌های مددجویی و محرومان همکاری بسیار خوبی بین کمیته امداد امام خمینی(ره) و سپاه قدس استان گیلان انجام شده است بر لزوم توجه بیشتر دولت در راستای رفع محرومیت زدایی از کشور تاکید کرد.

فرمانده سپاه قدس استان گیلان اعلام کرد: در هفته بسیج امسال بالغ بر ۲۴۰ باب مسکن به بهره‌برداری رسیده است که هم اکنون نیز تحویل این واحدها به محرومان در مناطق مختلف گیلان توسط قرارگاه سازندگی سپاه در جریان است.

سردار عبدالله‌پور با اشاره به امضای توافقنامه قرارگاه سازندگی سپاه گیلان با آستان قدس رضوی گفت: در این توافقنامه بر تعمیر و بازسازی ۱۰۰۰ واحد مسکونی محرومان در مناطق مختلف گیلان در سال ۱۳۹۶ تاکید و مورد موافقت قرار گرفته است.

فرمانده سپاه قدس استان گیلان از ساخت و بازسازی مساجد در مناطق مختلف استان گیلان توسط قرارگاه سازندگی سپاه استان خبر داد و تصریح کرد: در این راستا بالغ بر ۲۰۰ مسجد ساخته شده و در مورد ۸۰۰ مسجد که نیازمند ترمیم ساختار فیزیکی هستند اقدام خواهد شد./تسنیم

Print Friendly, PDF & Email


  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
چاپ بنر مفتاح مهد کودک بیان تبلیغات تبلیغات تبلیغات