امروز شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۷
۱۸:۳۶:۳۱ - سه شنبه ۶ بهمن ۱۳۹۴
آماده‌باش کامل نهادهای اجرایی گیلان برای مقابله با موج سرما و بارش‌ در استان
مدیرکل مدیریت بحران استانداری گیلان از آماده‌باش کامل نهادهای اجرایی گیلان برای مقابله با موج سرما و بارش‌ در استان خبر داد.

به گزارش درگیلان، افشین عزیزی با اشاره به پیش بینی اداره کل هواشناسی از هوای گیلان، اظهار داشت: در جلسات با مدیران اجرایی استان گیلان، با توجه به اینکه احتمال می‌رود هوا به سمت سردی رود همه جوانب برای مواجهه با بحران بررسی شد.

وی از احتمال بارش ۷۵ میلی لیتری باران در ۳۶ ساعت آینده خبر داد و افزود: احتمال بارش برف برای سه شنبه و چهارشنبه گزارش شده است.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری گیلان با بیان اینکه در ارتفاعات حتما” بارش برف را خواهیم داشت، گفت: در جلگه نیز احتمال بارش برف وجود دارد.

وی با بیان اینکه گزارشات دستگاه‌های اجرایی و امدادی از میزان آمادگی آنها بررسی شد تاکید کرد: بر طبق دستور استاندار گیلان، دستگاه‌ها موظف شدند آمادگی خود را حفظ کنند و بحث استمرار خدمات‌رسانی در بخش آب و برق و گاز و تامین ارزاق عمومی مورد توجه قرار گرفت.

عزیزی افزود: با سپاه گیلان برای بهره‌گیری از امکانات در زمان وقوع بحران هماهنگی شد که اگر مشکلی پیش آمد از تمام توان و امکانات استان استفاده شود./تسنیم


  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تبلیغات چاپ بنــــر تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات