امروز چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۷
۱۷:۵۴:۵۶ - یکشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶
معاون فرماندهی انتظامی استان گیلان:
بمب‌گذاری شایعه بوده و هیچ‌گونه تهدید امنیتی در رشت وجود ندارد
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی گیلان با اشاره به اینکه هیچ‌گونه تهدید امنیتی در رشت وجود ندارد، گفت: بمب‌گذاری در هتلی در رشت شایعه بوده و صحت ندارد.

به گزارش گیلانستان، سرهنگ محمدرضا جعفری خیرخواه در گفت‌و‌گویی با اشاره به اینکه ظهر امروز خبری مبنی بر بمب‌گذاری هتلی در رشت در شهر و فضای مجازی دست به دست شد، اظهار داشت: با بررسی‌ها و بازرسی‌های نیروهای انتظامی و سازمان آتش‌نشانی شهر رشت از این هتل نادرست بودن این خبر مشخص شد.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی گیلان با تأکید بر اینکه بمب‌گذاری در این هتل هیچ گونه صحتی نداشته و به‌طور کامل شایعه بوده است، خاطرنشان کرد: این هتل به‌طور کامل بررسی شده و تحقیقات لازم در خصوص این موضوع صورت گرفته است.

جعفری خیرخواه با بیان اینکه مردم به شایعات هیچ گونه توجهی نکنند و شهر رشت در امنیت کامل است، تأکید کرد: حضور پلیس در شهر یک امر عادی و برای تأمین بهتر امنیت شهر و مردم است./ تسنیم

لازم به ذکر است پیش از ظهر امروز با تماس یک شهروند رشتی مبنی بر بمب‌گذاری در هتل پامچال رشت، مأموران عملیات آتش‌نشانی و نیروی انتظامی رشت به‌منظور بررسی این موضوع به محل اعزام شدند.


  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تبلیغات چاپ بنــــر تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات