امروز جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۷
۱۲:۵۰:۳۰ - یکشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۵
نایب رئیس شورای اسلامی شهر رشت:
شهردار رشت از اجرای پروژه‌های جدید خودداری کند/ تأخیر دوباره در پرداخت حقوق پاکبانان شهرداری رشت
نایب رئیس شورای اسلامی شهر رشت گفت: شهردار رشت از انجام پروژه‌های جدید تا زمانی که پروژه‌های قبلی را به اتمام نرسانده خودداری کند.

به گزارش گیلانستان ، مظفر نیکومنش‌نودهی پیش از ظهر امروز در جلسه شورای اسلامی این شهر با اشاره به خرید باشگاه فوتبال سپیدرود توسط شورا اظهار کرد: سپیدرود فرهنگ و هویت شهر رشت بوده و باید هر چه سریع‌تر درباره آن تصمیم‌گیری شود.

وی با بیان اینکه شهرداری رشت خدمات بسیاری به تیم سپیدرود ارائه کرده است، افزود: اگر قرار است کاری صورت گیرد باید هر چه سریع‌تر ورود و تکلیف این تیم را روشن کرد.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر رشت به اجرای پروژه‌های جدید در این شهر اشاره کرد و گفت: شهردار رشت از انجام پروژه‌های جدید تا زمانی که پروژه‌های قبلی را به اتمام نرسانده خودداری کند.

عضو دیگر شورای اسلامی شهر رشت نیز در جلسه مذکور با حمایت از تیم سپیدرود اظهار کرد: سپیدرود همیشه سپیدرود باقی می‌ماند و از همکاران شورا تقاضا دارم هر چه سریع‌تر تکلیف این تیم را مشخص کنند.

فاطمه شیرزاد با اشاره به تأخیر در پرداخت حقوق پاکبانان شهرداری رشت تصریح کرد: باز هم شاهد تأخیر در پرداخت حقوق کارگران شهرداری رشت هستیم و این موضوع موجبات نگرانی ما را فراهم کرده است.

به گزارش فارس، در جلسه مذکور با پیشنهاد رئیس و موافقت اعضای شورا مقرر شده تا در جلسه تلفیقی کمیسیون فرهنگی و کمیسیون برنامه و بودجه بعد از ظهر امروز تیم سپیدرود رشت تعیین تکلیف شود.

فارس


  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تبلیغات چاپ بنــــر تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات